MadonnaI

Madonna Louise Ciccone

6,9
2 687 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Madonna

Nic mnie baardziej nie denerwuje jak piosenkarka, która bawi się w aktorkę !

użytkownik usunięty
Charloote

Tak było , jest i będzie. Madonna jest bezapelacyjną królową popu i raczej nikt o zdrowych zmysłach temu nie zaprzeczy. Inna rzecz, że jako aktorka wypada bardzo słabo, a siedem Złotych Malin jest tego najlepszym dowodem.
Dałbym 9/10 za muzykę ale jest to portal filmowy ...... 2/10.

Hmm, ja bym się raczej Złotymi Malinami nie sugerowała- one nie świadczą o talencie aktora, są raczej żartem. Wiadomo, że ona dostawała Maliny raczej za słabe filmy niż za swoją grę, przecież każda produkcja z Madonną była od razu pretekstem, żeby dać jej Malinę dla samej zasady;)( no oczywiście poza Evitą i Rozpaczliwie poszukując Susan). ja dałam 10/10 zdecydowanie za muzykę, za grę dałabym 6/10. muzyka jest nierozerwalnie związana z filmem, sooo...;)

Bisexidryna

Z jednej strony za muzykę dałbym max 2 - nie znoszę popu i komercji, wolę rocka, ewentualnie soul. Z drugiej natomiast trzeba przyznać, że jest królową popu, więc za muzykę popularną powinna mieć 10:) Ale że jest to portal filmowy, to dam jej 3, bo kiedyś nieźle wyglądała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones