MadonnaI

Madonna Louise Ciccone

6,9
2 687 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Madonna

Trochę dziwne, że można ludzi oceniać i jest ranking na tej stronie, ale jak można to i ja sobie pozwolę. Aktorką zbytnio dobrą nie jest, piosenkarką też za bardzo nie (jak się wsłuchacie to widać, że proste dźwięki śpiewa, nic nie wyciąga i nie pokazuje swojego wokalu jak chociażby kiedyś Whitney Houston), jej sukces polega na tym, że od dwóch dekad prawie się nie zmieniła i ciągle wypuszcza nowe hity, z jej repertuaru tą rządzi "Like a Virgin", a i nowa piosenka "4 Minutes" ma klimacik i niezłą melodie. A czemu taka ocena? Bo to jest strona o filmach, więc oceniłem raczej za jej aktorstwo :)

butryk_2

Nie zmienia się? Ty chyba człowieku naprawdę zatrzymałęś się na jej 2 pierwszych płytach!!! Każda płyta jest inna!!! Każde wcielenie jest różne!!! Co do głosu: jeśli miałbym wybierać "słaby" głos Mad a wyjący głos Houston wybór był by oczywisty.

Desperate

Czytaj ze zrozumieniem, napisałem, że ona się nie zmieniła jezeli chodzi o wygląd ;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones