MadonnaI

Madonna Louise Ciccone

6,9
2 691 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Madonna

Co sądzicie o jej nowym albumie?? Ja już go ze 2 razy wysłuchałem i naprawdę robi wrażenie!! Najbardziej podoba mi się utwór "Sorry". Słucham go na okrągło... A Wam który utwór przypadł do gustu??

użytkownik usunięty
Kristofer

Sorry jest bardzo fajną piosenką. Najbardziej mi się podopba Isaac. W oóle wszytkie jej piosenki są the ebst, a płyta rewelacja!!

Popieram!! Słucham jej na okrągło...A Isaac'a wszyscy sobie chwalą, ale ja narazie nie mogę sie wczuć w klimat tego utworu, choć z pewnością za niedługo bardzo mi się spodoba!! ;)

Kristofer

No płyta jest bardzo dobra... Można puścić ją na imprezie od początku do końca :) Wg. mnie to "Hung up" i "Sorry" to dwa najlepsze utwory z płyty... Fajne jest także "I love New York"... Pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
InowroclawskiWilk

"Sorry" będzie drugim, po "Hung Up", singlem promującym "Confessions...".

Trzecim natomiast będzie "Jump". :)
Wg. mnie ukłon Madonny w stronę lat 70 i 80 to przyszłowiowy strzał w dziesiątkę. Znakomicie odnajduję się w klimatach disco/dance. Oczywiście "Confessions on a dancefloor" to także potężna dawka house'u i future sounds. Artyskta znów wyznacza trendy, zarówno na parkiecie jak i w modzie. I właśnie za to ją cenię. Bez wątpienia to jedna z najważniejszych postaci showbiznesu przełomu XX i XXI wieku.

niterunner

To, że Sorry będzie drugim singlem to już wiem, ale skąd wiadomo, że Jump będzie 3.??

Kristofer

Dlaczego ... wystarczy, że spojrzysz na okładkę nowego albumu. Masz na wstępie napisane, że zawiera on trzy single promujące - są to własnie "Hung Up", "Sorry" i "Jump". Poza tym zajrzyj na jakąkolwiek stronę poświęcona Madonnie. Tam napewno znajdziesz coś na ten temat. Pzdr.

niterunner

Nigdy fajnem Madonny nie byłem, ale doceniam. "Confessions On A Dance Floor" to jej najlepszy album od czasu "Ray of Light".

Albertino

Widzieliście już teledysk do 'Sorry'?? Ja widziałem i nawet mi się podoba!! Fajnie, że wygląda to jakby kontynuacja 'Hung Up'...i zwróćcie uwagę, że Madonna śpiewa tam po polsku...mówi 'przepraszam' :P

użytkownik usunięty
Kristofer

a dokładnie "prze-praszom" hehe :D Wg. mne teledysk fajny, chociaż hung up bardziej mi się podobał. Ale motyw z wrotkami super!

Pojawiły się pogłoski, że trzecim singlem z COADF, ku mojemu zaskoczeniu, może być nie "Jump" lecz "Get Together"! Osobiście dla mnie jest to jeden z najlepszych utworór z płyty więc nie mam nic przeciwko. Ale pewnie wszystko i tak okażę się w praniu. A jeżeli mówimy już o klipie do "Sorry" - sic! Pzdr.

niterunner

MAdoona to ... bardzo nie madra osoba ...

HAL1996

O Tak!! Wolałbym 'Get Together', bo po Sorry to najlepszy kawałek!! Jeśli to on stanie się singlem to szczyty list przebojów znowu będą należeć do Madonny!! Jak ktoś będzie coś więcej wiedział o 3 singlu to niech tu napisze!!

użytkownik usunięty
Kristofer

Ja wole Future Lovers, zeby było pdoobne do Love Profusion :P hehe

czy ktoś wie w jakim teledysku madonny paliły się krzyży help me???????

Desperate

To chyba było 'Like a Prayer'

użytkownik usunięty
Desperate

like a prayer ;) świetny teledysk i piosenka!

Zgadzam się! Utwór naprawdę dobry! Za palone krzyże teledysk potępił Watykan. A co powiedzie na to, że Madonna wyrusza w trasę?! 'Confessions Tour' rozpoczyna się już pod koniec maja! Pzdr.

użytkownik usunięty
niterunner

Podobno ma to być największe widowisko, znając Madonnę, to pewnie będzie ;) Chciałbym być na jednym z tych koncertów, ale niestety nie będę, może kiedyś, na następnych trasach mi się uda. Ostatnio bilety na koncert w Irlandi poszły w 10 minut! A na resztę koncertów prawie już nie ma biletów.

Ehhh...szkoda, że Polska to tak zacofany kraj. Pozostaje szukac na necie jakiś filmików z tej trasy, bo na pewno będzie kapitalna.

Kristofer

a jakie utworu są godne polecenia mam jump push hung up sorry l love ny issacco jeszcze jest fajne get together????

Desperate

a jaka piosenka madonny jest piosenką wszechaczasów: dla mnie
* american life
* la isla bonita
*hoolywood
a dla was??????????:L:L:L:L::L:J

Desperate

ja najbardzoiej lubie like a prayer, frozen i american life

nenyaaaa

'Vouge'
'Bedtime Story'
'Ray of Light'
'Nothing Really Matters'
'Don't Tell Me'
'Nobody Knows Me'
'Nothing Fails'
'Mother and Father'
'Easy Ride'
'Hung Up'
'Get Together'
'Future Lovers'
'Push'
'Isaac'
'Fightig Spirit'
- to chyba wszystko jak narazie. ;)

niterunner

Powiem tyle - niecierpie Madonny :)
( tylko nie róbcie afery proszę, każdy ma swoje zdanie - jakbym miała powiedziec to bedzie - Hung up )

NaShI

jak wiedziałaś to po co pisałaś ale masz racje każdy am swoje zdanie i ja twoje szanuje zapraszam do mnie

Desperate

Tak więc wszystko już wiemy: 'Us, at Madonna.com, are happy to confirm that the third single to be taken from Madonna's Confessions On A Dance Floor album is Get Together!!! The official release date for this new single is to be announced very soon.'
Więcej info na oficjalnej stronie piosenkarki.
Myślę, że dzięki GT Madonna znów podbije parkiety świata ! Sic ! Pzdr.

niterunner

Najlepszy z całej płyty jest ISAAC !!!!!!!!!!!!!!!!!!! ten song wymiata !!!! jak go słucham to daję wieżę na fulla !!!!!!!!!!!

aż sasiedzi walą zebym sciszyla,ale ja ich mam gdzies gdy slucham i tancze do tej piosenki :)!!!!!!

użytkownik usunięty
trixy1987

Issac jest jedną z najlepszych piosenek na COADF, jednak GT pasuje bardziej do tanecznej serii, dlatego teledysk będzie do GT, a skzoda bo ja bym wolał do Future Lovers ;)

Great!! Jest naprawdę bajecznie. Madonna robi wideoklipy do tych piosenek, które najbardziej mi przypadły do gustu. Get Together zawładnie listami przebojów. Naprawdę kapitalny singiel. Kiedyś słuchając sobie w nocy tej piosenki na odtwarzaczu ułożyłem sobie w głowie jakby mógł wyglądać teledysk do tej piosenki. Zobaczymy...może będzie podobny :P
Już nie mogę się doczekać!!

użytkownik usunięty
Kristofer

szykuje się kolejne show :D ale myślę że Madonna na teledysku GT poprzestanie, bo niedługo wyrusza przecież w trasę. A potem? Pewnie kolejna płyta :D Chce nagrać jeszcze parę tanecznych albumów.

Z tego co wiem to po COADF mają powstać dwa kolejne taneczne krążki. Madonnie chodzi o stworzenie swoistego rodzaju trylogii dla klubowiczów. I będzie to chyba spełnienie jej muzycznych marzeń. Wiemy przecież jak bardzo kocha muzykę elektroniczną. ;)

Kristofer

ssiesz pałczena?

Shlung

Jeśli utrzyma klimat jak przy confessions... to nadal będzie panowała na listach przebojów. A teraz jej koncercik bym sobie obejrzał, bo szykuję się wielkie S H O W ! ! !

Kristofer

JAKIE Są UTWORY NA NAJNOWSZEJ PłYCIE BO NIE WIEM CZY MAM WSZYSTKIE POMóZCIE CZEKAM NA MOIM BLOGU

Desperate

DO M; hung up ,get together ,sorry ,future lovers, i love new your,let it will be ,forbidden love, jump ,how high, isaac, push, like it or not, fighting spirit

Kristofer

Świenty album .Najlepsze to w kolejności: Hung Up, Forbidden Love, Isaac

kakihara_2

Widziałem właśnie na vivie niemieckiej teledysk do 'Get Together' i powiem wam, że bardzo się zawiodłem. Nie podoba mi się wogóle. Jakoś tak strasznie tandetnie to wygląda. Przez trase koncertową Madonna chyba sobie odpuściła kręcenie teledysków na miarę 'Sorry'. Oj, bardzo się zawiodłem...najlepszy utwór z całej płyty, a teledysk takie dno =(

Kristofer

kristofer ale to na szczescie jedna z 2 wersji ta normalna tzn telewizyjna bedzie w lipcu

Kristofer

A mi się nowy klip Mad podoba.;) Wreszcie coś innego. Oczywiście, tak świetny kawałek zasługuje na porządny studyjny klip, ale nie oznacza to że dynamiczna i całkiem udana animacja musi być z góry skazana na porażkę... Dla mnie teledysk pasuje do utworu. Radzę obejżeć go sobie w HQ kilka razy, gwaratnuję, że zmienicie zdanie.;)

Kristofer

Ja niewiem jak morzna sluchać tego baztalencia ... ale powiem ci jaki najbardziej utwór przypadł mi do gustu "beznadzieja"
fajna piosenka musicie posłuchac ja spadam niewiem po cio tu wogóle weszła bleee....

użytkownik usunięty
_Anka_

zpbaczylem twojego bloga, ten "gust" odpowiada sam za siebie...

_Anka_

ooo tak Hillary Duff gorą!!!!!!!!!! hahaha z 5 zlotymi malinami na koncie i ani jedną grammy nie mow zle o madonnie bo Hilary przy niej to scierwicho jakich malo babaaa ona jest zerem slodka idiotka blondynka z ameryki ktora rok psiewa i straszna gwiazda a w filmie gra jak by poklnela dzidę

JohnnY_3

pirat, to mnie ucieszyłeś ta wiadomością!! To czekam na drugą wersję i mam nadzieję, że będzie lepsza =]

Kristofer

musi byc lepsza bo bedzie normalna taka jak sorry albo hung up ale i tak watpie czy bedzie lepszy jak Sorry ale pisoenka Get Together wymiata

użytkownik usunięty
JohnnY_3

Piosenka jest świetna, na początku nie podobała mi się, ale potem okazało się że jest rewelacyjna, a teledysk pasuje do piosenki, no ale to Madonna, więc musi zorbić coś lepszego, wsyztskie jej teledyski są rewelacyjne. Teraz uwielbiam też jej piosenke z najnowszej plyty Like it or not, też świetna :)

Tak, "Like it or not" jest świetne mi podoba się teraz "Let it will be"
A co do teledysku do "Get together" -mi się podoba sądze że to najlepszy teledysk z nowej płyty.
CO do teledyskó któe według was są najlepsze??
/Jeśli chodzi o Madonne/

Desperate

"Die another day" ma fajny teledysk albo "American Life" , ale ten pierwszy teledysk, nie ten z flagami.

użytkownik usunięty
InowroclawskiWilk

Każdy teledysk Madonny jest super, jak nie piosenka to Mad nadrobi to teledyskiem, moje typy:

VOGUE (rewelacja)
Hollywood
Like A Prayer (klasyk, świetny)
Nothing Really Matters (Madonna jako gejsza, teledysk- rewelacja)
Material Girl
Erotica
Love Profusion
Hung Up (nowy image, śmisznie i fajnie tańczy yeah)

1)oczywiście 'Like a Prayer'
2)'Sorry'
3)'Love Profusion'

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones