MadonnaI

Madonna Louise Ciccone

6,9
2 688 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Madonna

Podczas gdy w Afryce umierają dzieci z braku wody/lekarstw/pozywienia on daje swojej żonie naszyjnik za pół miliona dolarów. Kompletnie nie rozumiem takich ludzi. Za 500 tys. dolców można by było zrobić tyle dobrego że szok a on woli wydać to na jakieś błyskotki dla żony których ona użyje parę razy i zapomni o nich..... Wiadomo: przyczepiam się do niego podczas gdy podobnie robi cała chmara gwiazd show biznesu ale przecież u wszystkich nie bede zostawiał podobnych komentarzy. Poza tym ktoś może też powiedzieć że są ludzie bogatsi od niego (np. właściciele koncernów) którzy też wolą sobie kupić dziesiątą willę z 15 sypialniami albo wyspę niż poprawić los sierot z domów dziecka czy bezdomnych ale jednak od artystów oczekuję większej wrażliwości niż od biznesmenów. Brad Pitt i Angelina Jolie nieźle się spisują w tej kwestii.

michal_mm1

Hmm, a ja nie zgadzam sie w Twoim zdaniem. Nie tylko Brangelina oddają sie w pomoc charytatywną no ale wróćmy do Mad i Guy`a. Oni przeciez też odwiedzają Afrykę, budują tam szkole dla sierot, mają zalożona stronke internetową na ten temat, zaadoptowali nawet chlopczyka. A to ze mąż od czasu doczasu kupi swojej żonie drogi prezencik to chyba dobrze o nim swiadczy, prawda?

mlvc

No skoro uważasz że Madonnie jest bardziej potrzebny naszyjnik za 500 patyków niż szczepionki dzieciom w Afryce to masz do tego prawo.... Oczywiście wybrałem sobie ich za cel ataku ale tak robi mnóstwo innych ludzi.

michal_mm1

A ta ich pomoc jest symboliczna i pozorna bo mogliby zrobić duuuuuużo więcej.

michal_mm1

to są ich pieniądze, sami je zarobili, ciężką pracą i mogą z nimi zrobić
co tylko chcą ... jeżeli tak bardzo obchodzi was los biednych dzieci to
sami pomóżcie a nie oglądacie sie na gwiazdy

white_chocolate

"to są ich pieniądze, sami je zarobili, ciężką pracą i mogą z nimi zrobić co tylko chcą ... "
No i robią z tymi pieniędzmi co chcą i ja ich za to krytykuję. Naprawdę nie wiem co z wami ludzie. Bronić multimilionerkę, a ludzi którzy wspominają o nędzy w Afryce krytykować.... Jurka Owsiaka to pewnie byście na stosie spalili.....

"jeżeli tak bardzo obchodzi was los biednych dzieci to sami pomóżcie a nie oglądacie sie na gwiazdy "
No ja pomimo tego że ledwo wiążę koniec z końcem staram się zawsze coś tam dać na chore dzieci, żebrzącemu człowiekowi itd. Samo to że z góry zakładasz że ja nie angażuję się w pomoc biednym sprawia że nie można cię traktować poważnie.

michal_mm1

1 - wcale nie krytykuje ludzi którzy wspominają o nędzy w Afryce
2 - gwiazdy i gwiazdki to nie fundacje charytatywne (tym zajmuje się
Jurek Owsiak), jeżeli pomagaja to trzeba ładnie podziękować i się
cieszyć a nie pluć na nich jeśli tego nie robią .
3 - raczej Ty spaliłbyś mnie na stosie bo ja nie jestem taka
wspaniałomyślna jak Ty i nie daję 2zł pani która żebrze 4 rok bo ją
powódź zalała ...

michal_mm1

A Maddie nie pomaga biednym dzieciom !? Zaadoptowała już dwójkę dzieci z afryki, dając im lepszy dom!
Przyjeżdża do afryki, oczywiście, do tych wszystkich wiosek i daje pieniądze na budowę szkół itp..
Kobieta ma pół miliarda, więc kurwa mać, pół miliona jej męża nie zbawi ludzkości !
To ładnie z jego strony, że pamięta o żonce. Jeśli nawet Madd nie będzie nosić błyskotek od niego to co ? Liczy się gest.
Po prostu żal założyciela tematu.
Chociaż Guy to i tak nie jest już mąż Madd.

zyjjeszczetroche

nic im to nie da

"Prędzej wielbłąd przeciśnie się przez ucho igielne,niż bogaty wejdzie do Królestwa Niebieskieg


poczytaj o działalnosci charytatywnej pana Billa Gatesa i porownaj. Wiemz e ich srodki sa nieporownywalne ale wątpiezeby madonna chciala wszystko oddac...

white_chocolate

Cięzką pracą ... hAHAHHAhahAHha... górnik pracuje 25 lat na kopalni na dole w strasznych warunkach - w każdej chwili ryzykuje życiem mogąc dostać kamieniem w łeb, a zarabia śmieszne pieniądze! Zaś Ty mowisz ze oni mają cięęęęężkoą pracę? no prosze ja Ciebie. Jest setki innych zawodow cięższych niz bycie aktorem czy marnym piosenkarzem.



popieram w pełni autora tematu. Sądze ze krytykujecie go tylko dlatego ze jestescie rpzekorni jak 99% ludzi w naszym kraju. Mowicie zopelnie co innego co wam sumienie nakazuje tylko po to by komus dopiec... smutne

- co prawda ja nie przesylam pieniedzy na rozne misje itd poniewaz ucze sie i nie mam stałego dochodu - za to moi rodzice posylają i chwałą im za to.

przyłanczam sie ... nawet zasponsoruje Ci autorze tego baseballa :D:D:D

michal_mm1

A Ty pomagasz biednym dzieciom za pieniądze, które zarabiasz?

Sylwia_2

No jasne że nie..... niby po co??

użytkownik usunięty
michal_mm1

dobra, ale ona zrobila taka kariere, że może wydawac kasy ile chce.
ma oddac cały majatek i mieszkac w skromnym mieszkankuw Londynie.
Zastanów się co piszesz, gwiazdy i tak dają dużo (własnych!) pieniędzy.
ciekawe czy ty tez zarobione pieniądze wyslesz do Afryki.

michal_mm1

"No jasne że nie..... niby po co?? "

Więc dlaczego ona ma to robić?:/ Bo ma więcej pieniędzy od Ciebie? Dla wielu biednych osób, Ty tekże masz dużo pieniędzy. Jeśli chcesz zmieniać świat, to zacznij od siebie

użytkownik usunięty
Sylwia_2

świeta prawda.
no wiesz. krytykować każdy potrafi, ale jak przychodzi co do czego to juz jest inaczej.

denerwujacer jest to, że ludzie sądza, że jak ma kase to odrazu musi finansować cały świat.
to jej pieniadze, ona je zarobiła, ona ma prawo decydować co z nimi zrobi.


Dlaczego najeżdżacie tylko na nią? Ale gdy LiLo czy hillary Duff wydadzą kilkanaście lub kilkadziesiąt tysiący dolarów w czasie jednej wizyty w sklepie to nikt nic nie napisze? Dla gwiazd to chleb powszedni. A Tom Cruise kupił sobie samolot za 20mln $ i co???

użytkownik usunięty
I_am_a_Bad_Girl

dokladnie! to jego sprawa na co wydaje kase.
sam je zarobił ciężka pracą wiec może sobie na to pozwolić..

michal_mm1

To, że zarabiają miliony nie oznacza, że komuś musza pomagać. To ich pieniądze, gdzie ciężko zarobili. Nie możesz oczekiwać, ze kazdy będzie pomagał.

michal_mm1

Biorąc pod uwagę, że w afryce jest katastrofalne przeludnienie, dodatkowe pieniądze na zmniejszanie śmiertelności prowadzą do jeszcze większego przeludnienia i głodu. Wybuchają wtedy konflikty, które kończą się masakrami (Rwanda, Kongo, Angola, Somalia, itd). Zamiast wykładać kasę na żywność, lepiej przeznaczyć je na środki antykoncepcyjne i edukację, co zaowocuje zmniejszeniem obszarów głodu i ograniczy konflikty zbrojne.

Pseudoautochton

ty chyba najarany jesteś ciołku ona męża nie ma ty sobie lepiej łeb rozwal

michal_mm1

ty chyba najarany jesteś ciołku ona męża nie ma ty sobie lepiej łeb rozwal

użytkownik usunięty
Discoman

Już nie. Ale wcześniej miała..... -.-'

michal_mm1

ty chyba najarany jesteś ciołku ona męża nie ma ty sobie lepiej łeb rozwal

michal_mm1

"którzy też wolą sobie kupić dziesiątą willę z 15 sypialniami" po cholerę komuś 10 willi z 15 sypialniami ? nie wystarczy im jeden dom z 1 sypialnią ?

zgadzam się z założycielem tematu : gwiazdy trochę przesadzają z zakupami, kasa im już kompletnie odbija do głowy a jak nie mają już na co ją wydać (bo mają już wszystko czego chcieli) to kupują drogie prezenty dla przyjaciół

michal_mm1

oczywiście mnie to jest obojętne na co wydają swoje pieniądze ale czasem mnie dziwi ich postępowanie

michal_mm1

WITAM!
a ty gdybyś kochał swoją żonę i chciał jej sprawić przyjemność nie kupiłbyś jej naszyjnika? zarabiają tyle ile zarabiają i robią z pieniędzmi to co chcą. jak byś się czół gdyby to na twoje konto bankowe patrzono i mówiono ci co masz zrobić z pieniędzmi i krytykowano za kupowanie błyskotek. bo ja bym się wkurzyła.
a co do działalności kilka faktów:

Wielu z jej bliskich przyjaciół zmarło na AIDS (m.in. artysta Keith Haring, Martin Burgoyne oraz nauczyciel tańca Christopher Flynn[18]) i już od lat 80. piosenkarka wspiera organizacje zajmujące się walką z tą chorobą. W 1992 pojawiła się na kompilacji Red Hot + Dance, wydanej jako element kampanii szerzącej profilaktykę przed AIDS. Brała udział w wielu koncertach i benefisach poświęconych problemowi. W 2007 roku razem z 22 innymi światowej sławy wykonawczyniami wzięła udział w nagraniu piosenki "Sing" Annie Lennox, która była częścią akcji charytatywnej SING Campaign.

Postuluje prawo homoseksualistów do zawierania związków partnerskich. Wspiera organizacje zajmujące się szerzeniem tolerancji wobec gejów i lesbijek, wielokrotnie też okazywała wsparcie samej społeczności LGBT. W 2008 roku zachęcała swoich fanów do głosowania przeciwko Propozycja 8 w Kalifornii, która ograniczała prawa homoseksualistów. Wiele razy powtarzała, że geje to jej najlepsi przyjaciele i ma z nimi lepszy kontakt niż z mężczyznami heteroseksualnymi. Uważa, że z powodu swojej wrażliwości homoseksualiści są dla niej "pełniejszymi istotami ludzkimi". Madonna jest uznawana za jedną z największych ikon gejów.

Zaangażowana była w szereg akcji charytatywnych i dobroczynnych. Wystąpiła na koncertach Live Aid (1985) i Live 8 (2005), mających na celu zwrócenie uwagi na problem klęski głodu w Etiopii, a także Live Earth (2007), który promował ekologiczny tryb życia. W 2006 roku założyła własną organizację charytatywną typu non-profit o nazwie Raising Malawi. Zajmuje się ona walką z biedą, jaka panuje w tym kraju. Artystka sfinansowała też budowę szkoły i sierocińca w Malawi.

czyli się nie obija.
a co do Jolie no to fajnie - udziela się, ale weź pod uwagę iż jest ona Ambasadorem Dobrej Woli i wymaga się od niej o wiele więcej z racji piastowanego stanowiska.
pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones