MadonnaI

Madonna Louise Ciccone

6,9
2 688 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Madonna

Gdyby była beztalenciem, nie utrzymałaby się na szczycie przez prawie 30 lat ! inni artyści przemijają, a ona wciąż na topie, nieustannie zmienna, prekursorka, wyznawczyni nowych trendów.

Moennig

nie mówiąc nawet o tym, ile ta jedna kobieta zrobiła dla wszystkich kobiet na świecie! nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że madonna nie jest po prostu piosenkarką. dzięki temu, że od początku kariery nie bała się wyrażać swojego zdania, ubierała się wyzywająco i łamała po kolei wszystkie tabu dotyczące kobiet wpłynęła znacząco na to, jak kobiety dzisiaj patrzą na świat i jak są odbierane przez mężczyzn. madonna tak namieszała w kulturze (tyczy się zwłaszcza płci kulturowej), że w ameryce można nawet teraz studiować madonnologię!:D

ps: nigdy nie byłam fanką madonny. po prostu cenię ją za jej wkład w popkulturę!!!

ols_2

To fakt i niestety tego nikt podważyć nie można. Wypracowała sobie taki szacun ze jak się mówi Królowa Pop to ma się na myśli..... JĄ!!! Bez dwóch zdań. Tak kobieta jest fenomenalna pod wieloma względami. Już się nie mogę doczekać koncertu w sierpniu :D

użytkownik usunięty
kamil10025

Naprawdę jest Madonnologia? Słyszałem, ze w Anglii można studiować Beatelsologię... No ale super chętnie wybrałbym się albo na jedne albo drugie. Ciężki wybór.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones