MadonnaI

Madonna Louise Ciccone

6,9
2 683 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Madonna

Powstał już temat o najlepszym albumie Madonny. Teraz czas na piosenki!

Ja wybieram (w kolejności losowej): "Music", "Frozen", "Hung Up", "Jump" – to jest moja czołówka. Oprócz tego kocham wersje na żywo z trasy Sticky & Sweet Tour, szczególnie remixy "Music", "Like a Prayer" i "Get Stupid" :) A to i tak niewielki ułamek utworów Królowej, które lubię.

Blue_Man

Frozen. Ta piosenka jest genialna i przepiękna i słucham jej na okrągło *.*

Lady_From_Burton_World

Szczerze to nie jestem w stanie podać jednej piosenki.;) Like a Prayer, Express Yourself, Live to tell, Like a virgin, Into thr groove, Papa don't preach, Secret, Take a bow, Skin, Sky fits heaven... Nie to nie ma sensu.;)

Blue_Man

Odnoszę wrażenie że jesteś słabo zapoznany z jej twórczością bo wymieniasz same w miarę nowe i popularne utwory :) Ja uwielbiam:
Justify my love
Like a Virgin
True Blue
Human nature
Erotica
... i więcej więcej :p

Carotka

Nie, nie jestem słabo zapoznany z jej twórczością, po prostu najbardziej lubię te piosenki :)

Blue_Man

A jeżeli miałbym wymieniać te stare piosenki, które są moimi ulubionymi, to: "Like a Virgin", "Like a Prayer", "Vogue", "Material Girl" i wiele innych...

Blue_Man

Wszystkie są świetne, ale chyba najlepsze według mnie to "Frozen", "Erotica", "Paradise (not for me)".
Jak sobie coś jeszcze przypomnę to dopiszę :)

Blue_Man

Według mnie... 1.Bad Girl 2. Bedtime Story 3. Fever 4. Human Nature 5. Vogue 6. Holywood 7. Deeper And Deeper 8. Rain 9. Love Profusion 10.Into The Groove

Blue_Man

"Ray Of Light " i "Forbidden Love (ale z "Confession On The Dance Floor") to moje dwie ulubione :). Ale lubię też:
"I Deserve It," "Future Lovers," "Vouge," "Nothing Really Matters," "La Isla Bonita," "Let It Will Be," "Music," "Lucky Star" i jeszcze, jeszcze...
Madzia rządzi xD! Lady GaGa niech się chowa!

Blue_Man

"OPEN YOUR HEART"
"RAIN"
"FROZEN"
"JUMP"
"EVERYBODY"

KMC

Vogue ,Papa dont preach,Material girl,Express yourself ,La is la bonita to moja top 5

Blue_Man

Głównie piosenki z lat '90, czyli Frozen, Ray of Light, Drowned World, Human Nature, The Power of Good-Bye, Secret...
Poza tym czasami Express Yourself, Into The Groove i American Life. Nic więcej nie przychodzi mi do głowy, popu słucham od wielkiego dzwonu, ale Madonnę wyjątkowo lubię i te kilka piosenek mam na dysku. ;p

Blue_Man

Powiem szczerze - zawsze mnie wciska w krzesło Like a Prayer w oryginalnej wersji. Tak zupełnie inny utwór od dotychczasowej twórczości Madonny. I nawet nie chodzi o to, że jest chyba najpopularniejszą jej piosenką. Po prostu jest genialny :)

Blue_Man

Frozen pewniak
Girl Gone Wild nowa ale o dziwo dobra
Power of Goodbye
ogólnie wszystkie do XXI wieku sa swietne
teraz robi coraz bardziej młodzieżowe piosenki a przecież oni jej raczej nie słuchaja

Blue_Man

https://www.youtube.com/watch?v=s__rX_WL100 :)

Blue_Man

Material Girl

Blue_Man

praktycznie na każdej płycie jest jakiś utwór, który jest moim faworytem, ale po drobnej selekcji....

True Blue
Frozen,
To have and not to hold
Sky fits heaven,
Get together,
Isaac,
Like it or Not
Beat goes on
Masterpiece

Blue_Man

nie ma takiej ;)

k_rach

To ciekawe czego ty słuchasz? Dody Elektrody?

użytkownik usunięty
christinearron

Pewnie słucha Lady Gagi, One Direction i zespołu Weekend. xD Ja tylko tak strzelam cholera wie jakiej muzyki on słucha

Blue_Man

Mogę sporo wymieniać. Ostatnio wałkuję na okrągło "Gambler". Z najnowszych piosenek lubię - 1. Girl Gone Wild 2. Masterpiece. Cała pierwsza płyta Madonny. "Material Gi "Angel" "Like a Virgin" "Over and over" "Love don't live here anymore" "Dress you up" "Papa don't preach" "La isla bonita" "Like a prayer" " Secret" "Frozen" "Hung up" "Sorry" "Jump"

Blue_Man

Za długo by wymieniać :-)

Blue_Man

Frozen

Blue_Man

Die Another Day (żart)

Blue_Man

Justify My Love

użytkownik usunięty
Blue_Man

Zdecydowanie La Isla Bonita.

Blue_Man

a dla mnie to
https://www.youtube.com/watch?v=afIz_G3-seM

Blue_Man

joan of arc

Blue_Man

1) Bad Girl, 2) Live To Tell, 3) Justify My Love , 4) Secret, 5) La Isla Bonita - to moje ukochane, a lubię wszystkie.

Blue_Man

"Cherish", "Like a prayer", "Material girl", "La isla bonita", "Justify my love" i "Live to tell".

Natomiast jakoś nie spodobało mi się "Like a virgin", "Papa don't preach", "Frozen" ani jej twórczość z XXI wieku. Zwłaszcza "Hung up" będące podróbą "Gimme! Gimme! Gimme!".

Blue_Man

Zdecydowanie ballady: "Live To Tell" (jeden z najpiękniejszych utworów jakie w ogóle powstały), "Rain", "This Used To Be My Playground", "You'll See", "Spanish Eyes", "Take A Bow"

użytkownik usunięty
Blue_Man

Live to tell, Dear Jessie, Like a prayer

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones