MadonnaI

Madonna Louise Ciccone

6,9
2 691 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Madonna

Cześć wam kiedyś usłyszałem w radiu piosenke madonny ale nie znam tytułu.Piosenka była powolna i nastrojowa były w niej chyba słowa "comes to the end" czy coś w tym stylu. Proszę o pomoc.

Margo

Trochę mało wiadomości żeby pomóc;D ale jak w radiu to stawiam na "Take a bow" albo "You'll See", chociaż tam nie ma słów które podałaś.

Bisexidryna

Rzeczywiście coś podobnego do "take a bow" ale to nie to

Margo

"Take a Bow", tak myślę :)

Blue_Man

niestety nie jest to take a bow

Margo

A może potrafisz określić czy nowsza czy starsza? Może "Live to tell"(aczkolwiek wątpie żeby w radiu puszczali)

Bisexidryna

nie mam pojęcia z jakiego okresu słyszałem ją w samochodzie jadąc z kolegą i wpadła mi w ucho nie dam głowy ale chyba to była stacja radio plus

Margo

Stawiam na "The Power of Good-bye" - jest podobna nastrojem do "Take a Bow" i często ją w radiu puszczają..

adislaw3

nie jest to żadna z tych piosenek ale w każdym bądź razie dzięki

Margo

A ja stawiam na "Rain", mimo że nie za często leci w radiu.

candyboy007

Niestety jeszcze nie znalazłem tej piosenki ale w każdym razie wielkie dzięki może jeszcze kiedyś ją usłyszę przypadkiem.

Margo

moze frozen ? co prawda nie ma w niej tych slow co podales , ale ciezko powiedziec o ktora ci chodzi

madonna_93

Piosenka była raczej bardziej podobna do "Power of goodbye".była śpiewana takim jakby rozmażonym głosem,nie wiem jak to ująć.

Margo

Moze Get together :)

Margo

a może Frozen?

Margo

Może Frozen ?

Margo

"Frozen", "Take a Bow", "The Power od Good-bye". To chyba wszystkie piosenki Madonny, podobne do Twojego opisu, które mogłyby się pojawić w radiu.

Blue_Man

albo Crazy for you!

Margo

a ja bym powiedział, że to była piosenka nelly furtado "all good things (come to an end)" :P

ende

mówimy o madonnie!!!

ende

Masz rację to była nelly furtado sorki za wprowadzenie w błąd.pozdrawiam.

Margo

o boże....*fejspalm*

nie łatwiej w takich momentach pościagać dyskografie i przesłuchać po kolei po kawałku? to tak na przyszłosć,żebys dupy nie zawracał ludziom o swoje pomyłki

Shrodis

A może niektórzy nie chcą ściągać muzyki nielegalnie, albo po prostu nie mają czasu na słuchanie kolejnych płyt? To nie dwie czy trzy, ale jedenaście, a do tego liczne soundtracki, składanki itd...

Blue_Man

Frozen ?

BackToBlack

Chyba tak, ale może nie..

Margo

Wiem że już znalazłeś swoją piosenkę ale pierwsze co mi przyszło na myśl to Time stood still które o dziwo było puszczane w radiu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones