MadonnaI

Madonna Louise Ciccone

6,9
2 687 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Madonna

Jak dla mnie Frozen, Rain i genialny do What it feels like for a girl. Ciekawe kiedy znowu pojawi się jakiś zapadający w pamięć clip, świetnie oddający klimat piosenki.

sakurazukamori

Frozen Bad Girl Vogue Express yourself Human NAture American life (original) Bedtime storyopen your heart rain Take a Bow Nothing really maters Love profusion. PAradise z DWT

blaise_2

"Frozen"

Boora

Like a prayer, Vogue, Rain, The power of goodbye, Beautiful stranger, Hung up i jeszcze wiele innych:)Jej teledyski to już klasyka. Nie bez powodu dostała za nie mnóstwo nagród.

sakurazukamori

Nigdy specjalnie za Nią nie przepadałem, ale dzięki temu, co dokonała w 'Like a prayer', oraz może [choć już bez tak silnego, jak uprzednio przekonania] 'Rain' na zawsze będzie mieć u mnie choćby jakąś dozę artystycznego szacunku. Ten piękny [jak dla mnie, subiektywnie] kawałek (mimo już blisko 20 lat od nagrania) cały czas tkwi gdzieś w głębi serca ! Gratulacje za piękny song & równie ciekawe video do tegoż kawałka.

sakurazukamori

Zdecydowanie hung up erotica,justify my love nothing really matters,
frozen,beautiful stranger,like a prayer,Express Yourself Bad Girl American Life Hollywood Die another Die....omg jets ich duuuzo.Ona to Fenomen
GOD SAVE THE QUEEN!!

Dita_Parlo

"Frozen" tak myśle :) teledysk mnie troche przeraził jak pierwszy raz oglądałem ale bardzo ciekawy i ponury

sakurazukamori

Mój najukochańszy teledysk to Human Nature! Ta choreografia i Madonna! Ahh... ;D 8D XD

sakurazukamori

kocham ta piosenke .....Frozen, teledysk swietny.....

mlody_17

Ostatnio "American Life (uncensored)" i "Hollywood" :)

sakurazukamori

na 100% Music i 4 minutes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sakurazukamori

Najlepszy teledysk Madonny i w ogóle najlepszy jaki kiedykolwiek powstał to teledysk do piosenki Frozen. Dalej niewiele gorsze Justifay my love,Erotica. Jak dla mnie są to małe arcydzieła. Z lat '80 zdecydowanie Like a prayer a także True blue. Poza tym jeszcze masa pozostałych teledysków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones