MadonnaI

Madonna Louise Ciccone

6,9
2 691 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Madonna

Zaczyna za dużo pajacować.
Sorry Madonna, jesteś już 50letnią babcią, szału już nie zrobisz.

Violet_7

po pierwsze: madonna nie ma 50 lat :) rok jej jeszcze brakuje..
po drugie: nie jest babcią, bo jej najstarsza córka ma dopiero 11 lat więc na rodzenie dzieci i tym samym na robienie z mad babci ma jeszcze dużo czasu..
eh..

marta_13

50 lat to kobieta w sile wieku i Madonna jest tego przykładem.

Violet_7

A ja ci napisze, że jestem ciekawa jak ty będziesz się poruszać i wyglądac w wieku 50 lat!!! A w dodatku troszkę mnie martwi twoje podejście do życia. Czy uważasz że w wieku 50 lat trzeba siedzieć w fotelu bujany i szydełkować lub odmawiać paciorki??? Stary ciałem - młody duchem, lub na odwrót. Każdy ma prawo do tego co kocha. Ona kocha muzykę i skandale i ty nic nie zrobisz przeciw milionom fanów Królowej POP-u!!!

Violet_7

!Powiedz mi która kobeita w wieku 50 lat robi szpagaty ??Caly czas jest na szcycie drabiny show biznesu co dowodzi niesamowita sprzedaż jej płyt...czy jej ostatnia trasa koncertowa Confesisons tour(cacuszko)...zarobiała az 200 mln dolców....wydaje hit za hitem.Madonna jak wino im starsza tym lepsza.CZY ONA NIE ROBI SZAŁU??zanujący jesteś..!!
Sory koles Madonna ma 49 lat.!!No i nie jest babcią!!!

Dita_Parlo

Matko!! To moja mama też za chwile będzie babcią bo będzie miała 50 lat?? :P nie przesadzajmy... 70 lat- to jest babcia :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones