Mads Mikkelsen

Mads Dittman Mikkelsen

8,6
61 262 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mads Mikkelsen

Madsem polecacie? Tz. z tych mniej znanych.. ^^

Nouvelle

Jabłka Adama. Genialny fillm.

himym

Popieram w całości i dodam "Polowanie", jednocześnie odradzając "Valhalla Rising" (film bardzo nietypowy)

Kadente

Polowanie również super! Ogółem skandynawskie kino jak najbardziej na plus!

Kadente

Oglądałam 'polowanie' i 'valhalle' i powiem szczerze, że oba mi się podobały ^^

Nouvelle

Drzwi i Błyskające światła. Polecam oba zwłaszcza ten 2, Mads w tym filmie gra bajecznie,-przeciwieństwo wyrachowanego Hannibala, sam film jest /jak dla mnie/ zabawny, można się pośmiać, choćby ze zniekształconego na potrzeby filmu nosa Madsa /jakby złamany w każdym razie to nie jest jego "oryginalny" nos:P/

Nouvelle

Ja jeszcze lubię "Zielonych Rzeźników", chociaż ten film jest trochę dziwny.

kotek123_filmweb

Ten film to petarda:)!

Nouvelle

1.Tak jak poprzednik "Błyskające światła". Bardzo miłe zaskoczenie :) Byłam po obejrzeniu "Monas Verden" i bałam się, że znów będę się męczyć, a tu... SUPER FILM <3
2. No Jagten, ale to znane i oglądałaś :D
3. Charlie jest świetny, tzn. "w Charliem jest świetny", bo opinie są podzielone... Aczkolwiek mi się film podobał :D
4. "Otwarte serca" <3 Film b. mi się spodobał, a Mads w nim jest fenomenalny. Jak go oglądam, to bardzo udziela mi się nastrój filmu :) Kiedy oni się śmieją, przyłapuję się na śmiechu, kiedy płaczą czuję smutek... Piękny film <3 W przeciwieństwie do Pragi, którą oglądałam, ten film był bardziej pozytywny ^^

Nouvelle

Pusher - genialny debiut.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones