Magdalena Fronczewska

6,2
11 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Fronczewska

dopiero kilka miesięcy temu dowiedziałam się, że ona jest córką znanego aktora. Przedtem myślałam, że to przypadkowa zbieżność nazwisk.
Na tym zdjęciu moim zdaniem jest podobna do ojca, natomiast wcześniej, tzn. na początku lat 90-tych, wcale.Pamiętam ją właśnie z tych lat, była moją idolką przez jakiś czas. Często pokazywano jej występy w telewizji. Najbardziej pamiętam taką piosenkę o gumce-myszce, którą Magda śpiewała. Wtedy znałam tylko jej imię. Była śliczna, śmiała i miała piękne, długie włosy. Wtedy zazdrościłam jej właśnie urody, śmiałości i włosów.
Mam do tego sentyment.

film128

Mnie też (jako, że widzę jej profil w tym portalu nie po raz pierwszy) przez długi okres czasu wydawało się, że to jedynie zbieżność nazwisk.
Przyznam, że nie znam jej ani trochę, ale gdyby była choć odrobinę tak dobra, jak jej ojciec to byłoby bardzo dobrze.

cOOba

Była śliczną dziewczynką, ale dorosła i zmieniła się na niekorzyść. Ale lubię ją za to, jak pięknie śpiewała na samym początku lat 90-tych i mam wielki sentyment do tych czasów. A swoją drogą, szkoda, że nie została znaną piosenkarką, Wiem, że chyba w 1997 roku próbowała swoich sił na festiwalu w Opolu albo w Sopocie.

użytkownik usunięty
film128

Na tym zdjęciu nie wygląda źle, jej uśmiech jest zniewalający - moja subiektywna opinia. A propos jego starszej córki Katarzyny, wie ktoś, jak wygląda? Czy to przypadkiem nie ona?
http://www.goldenline.pl/katarzyna-fronczewska

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones