Magdalena Kumorek

7,1
3 141 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Kumorek

Moim zdaniem Magda Kumorek jest jedną z lepszych polskich aktorek. Jej kreacji w Przepisie jest
niestety trochę przyćmiona przez Polę, Żabcię i emerytów, ale generalnie daje radę.

arsenalfan26

zgadzam się z tobą Pani Magda to świetna aktorka , uwielbiam ją od początku gdy grała w samym życiu szkoda że odeszła to by nie musiała 7 lat czekać by znowu być popularną i ma piękny głos gdy śpiewa powinna nagrać płytę z piosenkami chętnie ją kupie. I od nie dawna mam od niej zdjęcie z autografem.

arsenalfan26

Skoro jesteś jej fanem to radzę ci obejrzeć 'Poranek kojota' i zwrócić uwagę na jej grę aktorską ;d

de_niro_fan_500

widziałam ją w poranku kojota i super tam zagrała, za tą rolę powinna dostać Oskara i jej rolę w poranku kojota mogę oglądać godzinami. Mam nadzieje że dzięki produkcji przepisu na życie czy układu zamkniętego dostanie jakieś rolę.

kinomanka_13

Ukłąd zamknięty to już ta rola, a rola w Poranku Kojota mogłaby być nominowana do Orła, ale nie do Oscara ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones