Magdalena Kumorek

7,1
3 144 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Kumorek

Może strona pani Magdy jest szczególnie traktowana przez moderatora, bo aż nie chce mi się wierzyć, że jeszcze nikt nie napisał, że ona jest brzydka, totalnie aseksualna i odpychająca! Nie jestem w stanie jej oglądać!

blue_bird86

Hmm... Dobrze, że wyrażasz swoje zdanie. Ja się jednak z nim nie zgodzę. Wg mnie pani Kumorek bardzo rozkwitła od czasu, gdy grywała w takim serialu jak "Samo Zycie". W "Przepisie na Życie" pokazuje dobre aktorstwo, przy tym jest - oczywiście w moim mniemaniu - bardzo kobieca, seksowna i ma to coś.

blue_bird86

Miło poczytać kogoś kto ma podobne zdanie:) Dodam jeszcze, że jest nudna. Kto ją w serialu Przepis Na Życie w scenach kręconych na zewnątrz ubiera? W tych płaszczach i szalach (w polski serialach zawsze panuje zima) wygląda jak maskotka Michelin.

blue_bird86

Nie jest z niej typowa laska ale jest ładna i naturalna.

blue_bird86

Mam to samo. Za każdym razem,gdy ją widzę (chociaż nie oglądam serialu) to mnie odpycha. Ma taką brzydką twarz. Kompletnie nie moja uroda...

blue_bird86

brzydka moze nie jest, ale jest strasznie mdla, nudna, totalnie bez wyrazu na ekranie...

użytkownik usunięty
blue_bird86

Przepraszam bardzo ale aktorzy to nie modele, nie mają się podobać. Aktorstwo to zawód a aktor/aktorka nie musi pokazywać swoich walorów, nie musi sie rozbierać, miec ladnej buzi itd bo sprzedaje swoją gre aktorską czy postać w jakiej widzimy danego aktora. Ludzie uprawiający zawód "aktor" nie muszą sie modnie ubierać, nie muszą być zawsze piekni. Sa zawody w jakich to niezbedne bo pracownicy sa wizytówka tego zawodu ... ale w śród nich nie ma "aktor", tak jak nie ma "fryzjer", "sprzątaczka", czy pracownik kolei. Raczej nikt nie przychodzi do sklepu gdzie sprzedawczyni sprzedaje pieczywo (jak aktor swoją grę) i nie rozmawia z nikim o jej urodzie tylko tym czy w tym sklepie sprzedaje się dobre bułki bo to jest najważniejsze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones