Magdalena Kumorek

7,1
3 141 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Kumorek

czy coś wiadomo na temat Pani Magdy czy będzie grała w jakimś nowym filmie czy serialu ? Czy będzie z nią jakiś nowy spektakl ? Czy nagra jakąś nową płytę ? Czekam z utęsknieniem na to żeby Pani Magda albo zagrała w jakimś filmie czy serialu albo nagrała drugą płytę, to super aktorka i świetnie śpiewa. Uwielbiam ją od czasów gdy zaczęła grać w samym życiu i jak usłyszałam jak pięknie śpiewa.

kinomanka_13

No, dokładnie. Ostatnio coś w ogóle jej nigdzie nie ma, a z tego co wiem to TVN miało co do niej spore plany.
Czy to wciąż aktualne?

Ertix_Poke

szkoda że nie ma przepisu na życie oglądałam go ze względu na Kumorek i Olszówkę, spotkały się po latach chociaż mało miały scen w samym życiu.

Ertix_Poke

bardzo bym chciała żeby TVN i Polsat pomyśleli o Kumorek bo z Samego życia i z przepisu na życie jest popularna, bardziej wolę żeby Polsat o niej pomyślał ponieważ w Polsacie zaczynała swoje początki dla mnie to mimo wszystko będzie Dominika z ,, Poranek kojota " i Agnieszka Augustynek z ,, Samo życie ". Aż mi się przypomina wtedy jak namiętnie ,, Samo życie "oglądałam gdy była Kumorek i Stelmaszyk bez nich to już nie było to samo.

kinomanka_13

gra sekretarkę "Szprychę" w "Słaba płeć?" :)

suzana31

mam nadzieję że po filmie ,, Słaba płeć " zagra jeszcze w jakimś filmie i serialu , bardzo mało gra a to świetna aktorka ,genialnie śpiewa, to moja ulubiona aktorka od czasów ,, Samo życie " i ,, Poranek kojota". od 2004-2011 czekałam żeby Pani Magda wróciła na szczyt i zagrała główną rolę w filmie czy serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones