Magdalena Kumorek

7,1
3 143 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Kumorek

fajowo

użytkownik usunięty

ciekawe tylko kiedy odwiedzi swoje rodzinne miasto albo zasiadzie przy czacie?
Ona ma wogole GG?

ech Magda, Magda, Magda... pytanie czy ona jeszcze pamięta o swoim rodzinnym mieście... hihihi

Ooo ona urodziła sie w Pyskowicach a ja w Gliwicach....to przecież tak bliziutko:)

faaanka

Ojej naprawdę? Zazdroszczę Ci :/

QQQ056

Powiedzmy, że jestem jej dalszą krewną- ogólnie rzecz ujmując, raczej o wiele dalszą, bo to córka kuzyna mojej mamy, z którą nigdy na żywo nie rozmawiałam. Bardzo ją podziwiam za jej talent- bo niezaprzeczalnie go posiada. Kiedyś przypadkowo (całkiem niedawno, bo jakieś 2 miesiące temu) widziałam w TVP Polonia festiwal poezji śpiewanej (przepraszam, ale nie pamiętam dokładnej nazwy). Utwór w jej wykonaniu był naprawdę świetny. Moim zdaniem to nawet lepiej, że nie pcha się(przepraszam za kolokwializm) do telewizji- ale byłam mile zaskoczona, kiedy przełączyłam na TVN i zobaczyłam ją w "Teraz albo nigdy", choć serialu nie oglądam. Myślę, że to, iż zrezygnowała z udziału w "Samym życiu" wyszło jej na dobre i szczerze życzę jej sukcesów w dalszej karierze.

Mimi_Yoshi

Urodziłam się w tej miejscowości co ona, ale nigdy jej nie widziałam na żywo ;) A bardzo bym chciała ! Pozdrawiam forumowiczów Film Web-a i Magdalenę Kumorek ;*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones