Magdalena Kumorek

7,1
3 143 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Kumorek

czy to byl jej pierwszy raz w programie kuba wojewodzki?


bardzo ja lubie;)

marta_114

Ten wywiad był trochę zbyt serio...Kuba W wspominał coś, że pojawiła się na początku istnienia programu.

Drozdzowa

Ostatnio jak była u Wojewódzkiego to mnie irytowała swoim zachowaniem. Cenie ją jako aktorkę, ale chyba zbyt serio podchodzi do życia.

Ruby_Angel

Przez ten wywiad nie oglądam już z taką przyjemnością "Przepisu na Życie" :D

Drozdzowa

Mam tak samo,jak Ty! Zawsze mialam wrażenie,że prywatnie jest ciepłą,sympatyczą osobą...jednak u Kuby,pokazała,że ,a zero dystansu do świata i tak naprawdę nie potrafi sobie poradzić z otaczającą rzeczywistością...

justynazietek_2

to chyba wy za serio bierzecie program kuby :p

pixi222

Twój komentarz,pasowałby idealnie,gdybyś miała na myśli M.Kumorek...

justynazietek_2

mi się nie wydała sztywna, po prostu chciała na końcu Kubie wyjaśnić, co się z nią działo przed "Przepisem" , a że życie jest poważne i wymaga momentami poważnego podejścia to jej wypowiedź była górnolotna....

Ruby_Angel

mialem to samo wrazenie z tym ze ja jej nie cenie jako aktorki bo kogos z taka filmografia ciezko nazwac akotrem.

sanczopansa

aktor to nie tylko film. aktor to PRZEDE WSZYSTKIM teatr.
eh...

marta_114

Chwała Bogu, ze wcześniej była Pakosińska.

LubieWieszaki

Ja miałam wrażenie, że chciała na siłe pokazać , że się Kubie nie da, a że przed przyjściem do Kuby większość ma obawy, że nie dadzą rady i jakimś pytaniem ich zagnie to ona chciała pokazać, że nie da sobie wejść na głowę co niestety jej nie wyszło, bo sprawiła wrażenie lekko zarozumiałej :) I już z góry nastawiona buntowniczo jaka madzia jaka madzia ... a szkoda, bo troszkę mnie jej postawa zraziła w końcu Kuba nie pożera można się w programie pośmiać razem z nim jakoś inni nie mają z tym problemu jak np Pakosińska , z która rozmowa była sympatyczna :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones