Magdalena Kumorek

7,1
3 143 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Kumorek

nie wiem czemu, ale jednak jej nie lubię, grała jakoś sztucznie w "Samym życiu" co mnie zupełnie odepchnęło od tego serialu

Agnes

W serialu "Samo życie" wszyscy aktorzy grają sztucznie. Winny jest reżyser. Popatrz jak beznadziejnie gra Jan Kociniak, Edyta Olszówka i wielu innych dobrych aktorów.
Jeśli chcesz zobaczyć jak gra Magda Kumorek, obejżyj filmy "Poranek Kojota" (tam zagrała lepiej od Macieja Stuhra, Michała Milowicza i wielu uznanych aktorów) oraz "W kogo ja się wrodziłem" (świetna rola - Karin).
Zastępująca Magdę w serialu "Samo życie" Aneta Todorczuk nie gra lepiej od niej. Postac Agnieszki jest w dalszym ciągu nudna i bezpłciowa.

katarynka3

z Samego Zycia to najlepszy jest Dariusz Wnuk grajacy Łukasza Dunina

fan_Brada_Pitta

sztucznie....??

Grała wlasnie wyjatkowo prawdziwie,naturalnie i była najlepszą postacią...sztucznosc to jest z Anetą(wrrrr:/)Idealnie Magda pasowałą do swojej roli i zrobiło się blado jak odeszła...

Ada_3

Nie wiem jak grała w "Samym życiu", ale Magda była genialna w "Grze szklanych paciorków". Tu link do utworu który wykonywała: http://www.youtube.com/watch?v=6AQ4AQJ1pd8 Magda Kumorek to nie jest aktorka pokroju Mroczków, raczej Więckiewicza który też zaczynał w "Samym życiu". Szkoda, że tak jej mało...

M_a_r_q

MOim zdaniem właśnie Magda w ,,samym życiu grała świetnie.Dla niej oglądałam ten film...Kiedy odeszła postać Agnieszki stałą się nijaka i denna:/

najlepszy blog o Magdzie:
http://magdakumorek.blog.onet.pl/
znalazłam nie dawno i jestem zachwycona:*

Ada_3

W 100% zgadzam się z Adą. Magda w przeciwieństwie do Anety ma taką delikatność, dzięki której rola Agnieszki nie była sztuczna, później przecież zmieniono serialową postać , bo tak bardzo "gryzła" się z przedstawianym przez zastępczynię wizerunkiem...A i tak Ją najbardziej pamiętam z przedstawienia dyplomowego "Sen Nocy Letniej" i PPA. Zaś po obejrzeniu pierwszego odcinka "Przepis na życie", cieszę się że dano Jej szanse by mogła swój talent zaprezentować szerszej widowni, bo serial zapowiada się wyjątkowo smakowicie. Przy okazji wielki ukłon dla Piotra Adamczyka, za zblazowanego fajtłapę !!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones