Magdalena Kumorek

7,1
3 141 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Kumorek

Dzisiaj otrzymałam pocztą zdjęcie z autografem od Pani Magdy , miesiąc czekałam i się doczekałam.Wysłałam prośbę osobiście i się doczekałam.

kinomanka_13

Witam. ;) Chcialam sie zapytac jak udalo Ci sie uzyskac takie zdjecie z autografem. Bardzo bym chciala miec zdjecie z ta aktorka a z autografem to bym byka w siodmym niebie. ;D Bardzo mi sie podoba mi sie jej gra aktorstka. ;)

Justa19909

To znaczy chialabym miec zdj tej aktorki.
Wczesniej jakos to zabrzmialo dziwnie. :)

Justa19909

nic nie szkodzi że dziwnie zabrzmiało, też mi się podoba jej gra aktorska od momentu gdy grała w samym życiu, oto jej adres a w zasadzie jej agentki :

Młodzieżowa Akademia Artystyczna
Agnieszka Kozak
ul. Ledóchowskiego 1m.11
50-325 Wrocław

Po miesiącu dostałam zdjęcie z autografem

kinomanka_13

Bardzo dziękuję :) Jestem wdzięczna. :)) Jakbyś miała do jakiegoś jeszcze aktora czy aktorki taki kontakt to byłabym wdzięczna jakbyś podała mi ale już na prywatnych :)

kinomanka_13

A co napisałaś w tym liście jak wysyłałaś? :))

Justa19909

dlaczego chce od niej zdjęcie z autografem, i do koperty włożyłam 2 kopertę zaadresowaną do siebie

kinomanka_13

Okey :) wielkie dzięki :))

Justa19909

nie ma za co , jednak się na coś przydaję

kinomanka_13

pomorzesz mi terz wysłać list do pani Magdy.k

jakub333_filmweb

trzeba wysłać krótki list, zaadresować do siebie kopertę ze znaczkiem i wysłać pod ten adres który podałam :

Młodzieżowa Akademia Artystyczna

Agnieszka Kozak

ul. Ledóchowskiego 1 m.11

50-325 Wrocław

kinomanka_13

a co napisałaś w tym liscie

jakub333_filmweb

napisałam że jestem jej fanką, że uwielbiam ją za śpiew, za to że grała w samym życiu i szkoda że z niego odeszła bo dobrze tam grała, i za rolę w poranku kojota i że przepis na życie oglądam ze względu na nią. A co chcesz napisać to co ja napisałam czy nie wiesz co napisać ?

jakub333_filmweb

i co dostałaś to zdjęcie z autografem ?

kinomanka_13

Czy ktokolwiek jeszcze dostał zdjęcie aktorki? Zdaje się, że agentka nie zawraca sobie dupy prośbami fanów pani Magdaleny.

Treh

Ja po miesiacu dostalam. A od Kcpra Kuszewskiego czelalam ponad 2 miesiace , a od Cezarego Pazury czekalam ponad 7 miesiacy , a od Fraszynskiej czekalam 5 miesiecy . Musisz uzbroic sie w cierpliwosc.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones