Magdalena Różczka

6,8
15 151 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Różczka

Ma taką specyficzną urodę ze nie potrafię ocenić czy jest ładna czy jednak brzydka. Wiem że to kwestia gustu, ale jakie jest wasze zdanie? ;)

BlackRose58

mnie bardziej zastanawia jak osoba z wadą wymowy, którą czasami trudno w ogóle zrozumieć, została "rozchwytywaną" aktorką? żałosne.

the_men_from_okinawa

Zgadzam sie. Jest okropna

BlackRose58

Dla mnie niespecjalnie się podoba. Wygląda jakby miała zły zgryz albo przerośnięte szczęki.

BlackRose58

Dla mnie jest irytująca, szczególnie barwa jej głosu i "krowie oczy" :)

użytkownik usunięty
Demoniczna_Wiedzma

Zgadzam się.

użytkownik usunięty

no niemożliwe kto tu troluje

użytkownik usunięty

Musi mi się ona podobać?

użytkownik usunięty

tak czy siak troll

użytkownik usunięty

może na drugi raz zanim zarzucisz komuś że jest trollem sam przypomnisz sobie co pisałeś na temat wyglądu innych

użytkownik usunięty

Napisałem że nie jest ładna. To nie jest trolling.

użytkownik usunięty

a jak ja pisze że ktoś nie jest to jest to troling według ciebie?
zastanawiające....

użytkownik usunięty

Nie, to nie jest. Nazwałem cię trollem bo wychwalałaś swoją inteligencję, lecz w rzeczywistości jej nie pokazywałaś.

użytkownik usunięty

jeśli możesz przytocz jakiekolwiek moje słowa o tym świadczące

użytkownik usunięty

chyba masz z tym problem

Demoniczna_Wiedzma

Okropne oczy i ta irytująca barwa głosu. Fe

BlackRose58

Dla mnie to jedna z najpiękniejszych Polek, to jest ten typ urody, co najpiękniejsze kobiety świata, takie jak Penelope Cruz, czy Emmanuelle Vaugier. A do tego ma cudowny głos. I jak chcecie oceniać urodę kobiet, to róbcie to po filmach, a nie zdjęciach, które bardzo często zupełnie zakłamują rzeczywisty obraz. Przynajmniej w moich oczach przeważnie tak jest.

raVadrian

Oceniam po filmach. Pomijajac kwestie urody wyglada na wiecznie zmeczona lub niewyspana. Stenka jest piekna kobieta dla mnie, natomiast fenomenu Rozdzki nie rozumiem. Mam wrazenie tez ze nie jest osoba sympatyczna. Wybaczcie brak polskich znakow.

Demoniczna_Wiedzma

nie wiem czy jest taka ładna, ale ja ją lubię chociaż za ten cudowny głosik.

użytkownik usunięty
Demoniczna_Wiedzma

Zgadzam się.

raVadrian

Cudowna,piękna,zdolna,i tu by jeszcze można wymieniać w nieskończoność Jej zalety.Wg mnie nie "położyła" jeszcze żadnej roli.Uwielbiam Ją.A głos ma tak seksowny,że mogłabym Ją słuchać bez końca.

raVadrian

Dla mnie pani Różczka jest podobna trochę do Olgi Frycz i trochę do Igi Mayr.

BlackRose58

A ja jej nie lubię, uroda w aktorstwie nie jest najważniejsza (chociaż Różdżka nią nie grzeszy), ona jest po prostu kiepską aktorką. We wszystkich rolach jest taka sama, tak samo mówi, porusza się, wykonuje te same gesty, ma tę samą mimikę twarzy. Przez to jest niewiarygodna, w filmach czy serialach widzę ją przede wszystkim a nie grane przez nią postacie, a powinno być odwrotnie. Ja też nie rozumiem jej tzw. fenomenu, a porównanie jej do Penelope Cruz.... nawet nie wiem jak to skomentować ;)

_Katzie_

Nie wypowiadaj się na temat urody, chyba, że jesteś lezbijką. Różczka jest śliczna, ma nieprzeciętną urodę, od razu wpada w oko i ma po prostu to coś. Nie zrozumiesz tego, zwłaszcza, jeśli będziesz nadal patrzyła na nią przez zazdrość.

raVadrian

Są gusta i guściki Ty ewidentnie celujesz w te drugie. Zamiast wypisywać idiotyzmy okraszone złośliwością sięgnij lepiej po słownik ortograficzny. A orientacja seksualna piszących to ostatnia rzecz jaka powinna Cię obchodzić!!!!

Demoniczna_Wiedzma

"Są gusta i guściki"- wybacz, ale to jedno z najgłupszych zdań, jakie słyszałem. Ale jeśli w nie wierzysz, to patrząc na opinie ludzi i na to, że Różczka ogólnie uchodzi za jedną z najpiękniejszych polskich aktorek, powinieneś dojść do wniosku, że raczej z Twoimi gustami jest coś nie tak. Gustami albo osobowością. Faktycznie, popełniłem błąd ortograficzny, dziękuję za zwrócenie uwagi. Nie rozumiesz tego, co napisałem, kłania się logiczny odbiór tekstu- ja w żaden sposób nie próbuję się dowiedzieć, jakie są preferencje seksualne panny/pani Katzie, piszę tylko, co sugerują jej wypowiedzi. A jaka jest prawda, to już może zostawić dla siebie, za co będę jej bardzo zobowiązany :) . Pozdrawiam i trzymam kciuki za wyzbycie się przez was jadu ;) .

raVadrian

*powinnaś

raVadrian

jeśli jadem nazywasz wyrażanie swojej oceny, to jeszcze trochę ci go nie pożałuję.
jeśli chodzi o mankamenty urody które, przekreślają jej członkostwo wśród "najpiękniejszych polskich aktorek" to zdecydowanie:
- krzywe nogi (w którymś tam odcinku chyba "usta usta" spacerowała po parku w spódnicy i po prostu nie dało się tego nie zauważyć)
- koński uśmiech (nie wiem czy to kwestia górnej wargi czy szczęki, ale wyeksponowane górne dziąsła to stały element jej uśmiechu)

raVadrian

Jestem gejem-transwestytą, a tak na poważnie to moje wypowiedzi niczego nie sugerują. To moje zdanie, mam do niego prawo tak jak ty do swojego, tobie się podoba ok, a mnie nie. Padło pytanie, odpowiedziałam i tyle, nie wiem co cię tak ugryzło, przecież ja cię nie próbuję przekonać do zmiany opinii, a ty naskakujesz na nas tylko za to, że nie podzielamy twojego entuzjazmu. To, że Różczka ogólnie uchodzi za piękną, nie znaczy, że każdy musi się z tym zgadzać (już tak kiedyś było...). Pozdrowienia dla wszystkich :)

_Katzie_

Z porównania do Penelope Cruz się wycofuję, ale oglądałem dzisiaj praktycznie równocześnie "Usta usta" i "Dwóch i pół". które leciały w tym samym czasie i utwierdziłem się w przekonaniu, że jest bardzo podobna do Emmanuelle Vaugier, co już stawia ją w pozycji jednej z najpiękniejszych kobiet.

raVadrian

Chociaż z drugiej strony na profilu Emmanuelle są głosy, że jest podobna do Penelope, więc może jednak jest coś w tym, co napisałem wcześniej. Chodzi głównie o wygląd, bo temperamentem się różnią.

BlackRose58

Piękna kobieta z cudownym głosem miałem przyjemność wymienić z tą Panią kilka słów i wydaje się być dość sympatyczna i inteligentna.

OLIN1

Okropny rażący głos

BlackRose58

Jest piękna, obejrzyj chociaż jeden odcinek Lekarzy to zobaczysz. I w dodatku ma bardzo miły głos, no i uroczo się uśmiecha. Magdalena Różczka jest moją ulubioną polską aktorką.

BlackRose58

Wygląda na o wiele starszą, niż faktycznie jest.

użytkownik usunięty
BlackRose58

Jest brzydka.

BlackRose58

Miałam to samo, co Ty! W końcu stwierdziłam, że ona jest albo tak brzydka, ze aż ładna, albo tak ładna, że aż brzydka

BlackRose58

Ja bym ją brał w ciemno i w jasno :)

BlackRose58

Jak dla mnie to jedna z ładniejszych polskich aktorek ale to pewnie dlatego ze lubię kobiety o urodzie typu nazwijmy to Orient ;) bo właśnie dla mnie taką orientalną urodę ma pani Magda Ktoś tu napisał że wydaje się niesympatyczna a ja sądzę coś przeciwnego... dobrze jej z oczy patrzy i wiem że to nie wymiernik ale Różczka angażuje się w ogromną ilość akcji charytatywnych a to moim zdaniem o czymś świadczy.

BlackRose58

Mam z nią podobnie jak z Penelope Cruz. Kiedyś mi się nie podobała, a teraz bardzo, bardzo i coraz bardziej.
Jej uroda jest rewelacyjna. Cruz też rewelacja.
Do ich urody trzeba chyba dojrzeć.

BlackRose58

Różczka reprezentuje tzw. semicki typ urody.

BlackRose58

Jest piękna

Malgorzata_Kalinowsks

Faktycznie jest jak nieudane azjatyckie coś

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones