Magdalena Stużyńska

Magdalena Stużyńska-Brauer

6,2
1 998 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Stużyńska

Byłam wczoraj w Warszawie i zaszłam do telewizji(bo moja mama tam pracuje) i tam na dole kręcą klan i złotopolskich(szkoda ze nie m jak miłość), i ja widziałam, uśmiechneła się do mnie,bo sie na nią patrzyłam.Bardzo sympatyczna,ładna i niesamowicie zgrabna.
Widziałam jeszcze Kaje Paschalską,Andrzeja Grabowskiego,Piaska,Anne Milewską ,tego co gra Bułę(buła i spóła),Zofie Merle(ona to sympatyczna nie była),Małgorzate Zajączkowską,a kiedy wracałam na pociąg w metrze zobaczyłam Radosława Krzyżowskiego ;)
A wy ? ile sławnych osób widzieliście ?
Ja jeszcze widziałam Michała Wiściewskiego(niestety byłam na jego koncercie)

Bounty

A ona pochodzi z mojego miasta - z Giżycka, i może też ją kiedyś ujrzę :D

marcin6_1993

a Brada Pitta tam nie bylo ? Matko ale wy sie podniecacie jakby to była jakaś gwiazda światowego formatu. Jak ludziom niewiele do szczęścia potrzeba :)

Bounty

A mnie jej ojciec uczy informatyki. Jeśli nie wierzycie to sprawdzicie- Szkoła podstawowa nr 257 Warszawa

juli_a33

Hm...rzeczywiście, chociaż może to tylko zbieżność nazwisk :P

_Nelly_

O MATKO KOCHANA !! To nie jest mój post. Nie ja go pisałam, po prostu byłam zalogowana i najprawdopodobniej ktoś sobie zrobił "zart". Stawiam ze "siostra". -.- szkoda ze zobaczyłam go dopiero teraz. Napisałam juz aby go usuneli, ale najwyraźniej się spodobał.

"szkoda ze nie m jak miłość" ??? -.-

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones