Magdalena Stużyńska

Magdalena Stużyńska-Brauer

6,2
1 994 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Stużyńska

Na scenie w teatrze gdy ją zobaczyłem to Mi oczy wywaliło.No a teraz w tych "Przyjaciółkach to wygląda jak wieloryb.

użytkownik usunięty
maciekb80

Przecież ona w ciązy była! Wiedziałam żę będą takie komenty! Za dużo osób nie wie o tym bo nie pisza media plotkarskie że zaszła,a wedlug mnie to widzę ze w 3 odcniku przyjaiolkach juz chudnie stara sie schudnąć.

acha .ok.

maciekb80

Moim zdaniem, ze zgrubła to nic, ciąża- ok, ale twarz zupełnie inna! Można sobie porównać Marcysię z czołówki Złotopolskich, a tą co widziałam na plakacie Kabaretu Moralnego Niepokoju. No dwie różne kobiety!

Lili_Liana

zgadzam sie w zupełnośći.Po prostu sie spasła.

maciekb80

AAAAA! Ciało kobiety po porodzie sie zmienia. Z tego co mi wiadomo Magda Stużyńska niedawno urodziła dziecko więc nie może szybko schudnąć, bo kobiety jak urodzą dziecko to dziwnym trafem karmią piersią. Bo wylewa sie z nich mleczko aaaa! I nie można np. uprawiac sportu czy przejść na diete bo można pokarm stracić.
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA szaleństwo i pomyśleć, że piszą tu kobiety i tylko jedna na to wpadła.

prix22

Ja piernicze, nienormalni ludzie :/
Nawet jeśli przytyła to co z tego?! Wygląda jak normalna, zdrowa kobieta, a nie jak wieloryb!! Nie każdy musi nosić rozm 36, są też 40, 42, 44 i wcale kobiety o takich rozmiarach nie są opasłe !!
Rozumiem, gdyby miała ok 56, no to faktycznie wtedy sie SPASŁA i JAK WIELORYB. Ale nie ma, to widać. Więc się ogarnijcie zamiast mieć paranoje na punkcie wagi... w dodatku nie swojej :/

NamiKissyKissy

Dziękuję Ci za tę wypowiedź. To sygnał. że są jeszcze normalni ludzie.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
P.S. Mam 50 lat, rozmiar 42 i co??? Mam się zabić ???

magda_202

tam odrazu zabic.Schudnąć

maciekb80

poczekajmy aż Ty będziesz miał 50....
zdrowia życzę;)

magda_202

Poza tym z czego tu chudnąć?? Normalny, zdrowy rozmiar.
Juz bez przesady ...

magda_202

Właśnie!! :D

Lili_Liana

No to popatrz na siebie z przed lub za 15 lat.. byłaś czy bedziesz taka sama?? Ona nadal pieknie wyglada pomimo paru kilogramów :)

użytkownik usunięty
maciekb80

Nie wiem jak w teatrze, ale w serialu ma taką charakteryzację. Dodają jej sztucznego brzuszka przez zdjęciami :)).

Ja byłem na spektaklu "Co Ja Panu zrobiłem Panie ,Pignon" i wyglądała bardzo grubo.Było to rok temu a podejrzewam że wtedy rozpoczęło się kręcenie więc wszystko by sie zgadzało

Dokładnie, też o tym słyszałam.

maciekb80

jest normalną, zdrową kobietą, wy chorzy ludzie. strach w tym społeczeństwie wyjść przed szereg, bo każdy wyliczy ci każdy kilogram, jaki powinnaś mieć/ nie mieć. masakra...

selenitas

W serialu przyjaciółki ma taką charakteryzację tak jak już o tym wcześniej wspomniał/a Ulver87. A tak poza tym, czy ona wygląda źle? Ja osobiście nie wyobrażam sobie tej aktorki jako osoby bardzo chudej. Różnorodność to plus życia, nie róbmy z siebie klonów tylko dlatego, że taki jest nacisk mediów, miejmy swój własny rozum. Pozdrawiam.

maciekb80

@maciekb80 - Ty oczywiście jesteś mega wielkim ciachem, spędzasz na siłowni 4h dziennie i masz wyrzeźbione ciało.
Magda w 2011 roku urodziła Synka! Kobieta nie chudnie od razu po porodzie tyle,ile kg w trakcie ciąży jej przybyło.
Określenie "wieloryb" jest bardzo nie na miejscu. ;/
@prix22 - brawo :)

K4rolink4

Muszę przyznać że przegiąłem.Przepraszam.

maciekb80

To też się ceni ;)

maciekb80

Z twarzy jest bardzo ładna a to że przytyła to nie hollwood aktorki polskiej nie stać na osobistych trenerów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones