Magdalena Walach

6,9
7 488 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Walach

Irytuje mnie każde spotkania się tą kobietą na ekranie telewizora jako z postacią filmową.
Prywatnie absolutnie nic do niej nie mam, uważam, że jest ładną i na pewno pełną ciepła i
uroku osobistego osobą. Ale jej aktorski warsztat oceniam gorzej niż źle! Po dobrej aktorce
mówiąc trywialnie - nie może być zupełnie widać, że gra - powinna błyszczeć naturalnością i
profesjonalizmem. Jednak w przypadku Magdaleny Walach można napisać tylko o
sztuczności i sztywności jej rzemiosła. Jak mówi się o sportowcach, gra Magdaleny Walach
jest drewniana. Ja nie należę do ludzi którzy lubują się w obrażaniu kogokolwiek, ale już od
kilku miesięcy nosiłem się z zamiarem napisania moich przemyśleń na temat tej aktorki, co
podkreślam, aktorki, bo jako dla prywatnej osoby absolutnie niczego jej nie zarzucam. Chwała
jej za ukończenie PWST, ale co zrobić, jeśli gra aż tak bardzo nienaturalnie i sztucznie? Co
zresztą odzwierciedla jej aktualny dorobek aktorski, głównie seriale.

poland7

co ty gadasz jełopie !!! Pani Magda to piękna i świetna aktorka super gra w komisazie Alexie podobała mi się jej rola Iwy w Pensjonacie pod różą i jak coś piszesz to się 100000 razy zastanów.

kinomanka_13

Zawsze kiedy brakuje argumentów zaczyna się agresja i chamstwo. Nie liczę na twój intelekt po powyższym wpisie, liczę na to, że zanim kogoś obrazisz, następnym razem 100000 się zastanowisz i wcześniej dokładnie przeczytasz to co ktoś napisał.

poland7

to nie było chamstwo z mojej strony tylko zwrócenie uwagi bo ja nie pozwolę Pani Magdy obrażać bo to sympatyczna osoba po 3 tygodniach przesłała mi zdjęcie z autografem.

kinomanka_13

Co do drugiej części wypowiedzi, nie wiem czy się śmiać, czy płakać. PS: Ja nikogo nie obrażałem, odniosłem się tylko do oceny aktorskiego rzemiosła.

kinomanka_13

Twoje wpisy są żenujące. Używanie słów: ,,jełopie" w dyskusji jest jest tak prymitywnym sposobem dyskusji, że nawet ewentualny wiek Cię nie usprawiedliwia. W drugiej wypowiedzi: ,,to sympatryczna osoba po 3 tygodniach..." zastanawia, ile Ty masz lat: 3? 4?, 5, bo już 6-latek powinien być mądrzejszy. Dyskutuj dziewczyno na argumenty merytoryczne.

epilenka

To ty nie umiesz czytać, ze pani Magda wysłała mu zdjęcie z autografem i że jest ciepłą, sympatyczną osobą? Co jest tu niemerytoryczne? A może ciebie tego drugiego ocenimy merytorycznie? Ja na przykład lubię soczyste nóżki Rachel McAdams i to mi wystarczy, by lubić jej aktorstwo.

poland7

Podzielam opinię na temat wątpliwego talentu aktorskiego Pani Magdy. Owszem, jest śliczna, wydaje się sympatyczną osobą w życiu prywatnym, ale naprawdę chyba się minęła z powołaniem.
Niestety Pani Magda absolutnie nie potrafi grać. Wszędzie gdzie ją widziałam (gł. epizody w serialach) wyglądała na spłoszoną, znerwicowaną obecnością kamer i faktem, że przyłapano ją na udawaniu postaci. Ona nie gra, ona deklamuje i wyrzuca z siebie tekst, na jednej nucie wszystkie emocje, zero naturalności i swobody...

lena_777

widziałam niedawno spektakl klub kawalerów spektakl TV , i Pani Magda super tam zagrała. Podobała mi się w pensjonacie pod różą, w twarzą w twarz, w TZG, tancerzach, w Alexie średnio mi się podoba chociaż dla niej to oglądam. Może aktorką jest taką pół na pół ale uwielbiam ją za urodę i że jest sympatyczną osobą, i że jej nie uderza woda sodowa do głowy.

kinomanka_13

Ty jesteś jej krewną? Mam wrażenie, że fanatyzm odnośnie tej pani całkowicie Tobą zawładnął (patrząc na forum, nie chodzi tylko o ten konkretny post). :)

poland7

Nie jest według mnie aż tak fatalna. Jedyne co mnie irytuje u niej to taka nerwowość i jakby czuła się wyobcowana na planie tak sobie wyobrażam. Ale ogólnie nie jestem jej fanem, aktorka dla mnie przeciętna no i ładna to też podnosi notę o jeden punkt dla mnie:) więc generalnie mocne 6/10.

kinomanka_13

Owszem, role w "Pensjonacie..." i spektaklu TV są do zniesienia, bo ona grała tam młode, ciepłe, delikatne, zahukane kobiety, ale problem w tym, że od tego czasu nie widać żadnej zmiany w grze, niezależnie od gatunku i specyfiki postaci, zamiast progresu i różnorodności, innych odsłon, oglądamy wciąż tą samą manierę.

lena_777

może jest aktorką taką sobie ale jest bardzo lubiana przez widzów albo za urodę, albo za to że jest sympatyczna, że nie uderza jej woda sodowa do głowy, albo przez sentyment bo oglądali w latach 2004-2006 serial ,, Pensjonat Pod różą " jestem zawiedziona że tylko z pensjonatu pamiętają Walach i Trybałę, a Agatę Kuleszę mało osób pamięta z tego serialu, gdyby Kulesza tam nie zagrała to nie wiadomo czy by się wybiła, bo po pensjonacie pod różą i po tańcu z gwiazdami wybiła się.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kinomanka_13

Co prawda, to prawda, ale jest z mojego miasta, patrzę na nią z przymrużeniem oka. ;)

lena_777

No może ją stresuje kamera ale może dobrze gra tak ogólnie w teatrze czy coś.

poland7

poland 7 ...Zgadzam się w 100 %.Już rozumiem dlaczego ta " aktorka " ma 7,1 ocene na filmwebie. Jeśli oceniqaja ją dzieci na podstawi tego, że P.Magdalena Walach jest z ich miasta albo wysłała im swoje zdjęcie z autografem lub dlatego że jest ładna i sympatyczna to nie może być inaczej....

pistacjalalala

Nie jestem fanem pani Magdy nic a nic ale jedyne co mi się nie podoba w jej grze to wyłącznie taka nerwowość czy jak to nazwać. Ogólnie mocne 6/10. Przeciętna, ładna aktorka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones