Magdalena Wołłejko

Magdalena Czengery - Wołłejko

7,2
1 349 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Wołłejko

Pamiętam jak Nicole Kidman rozwaliła małżeństwo Toma Cruisa i słono za to zapłaciła, bo sekta do której należy Cruise odebrała jej prawo do opieki nad dziećmi, podobnie Angelina Jolie rozbiła małżeństwo Brada Pitta i Jennifer Aniston, już nie wspomnę o naszej warguli Dereszowskiej, która jest specjalistką od rozbijania związków, nie rozumiem tego. Jak można budować czyjeś szczęście na cudzym nieszczęściu? Ja bym tak nie potrafiła, bo mam kościec moralny w przeciwieństwie do tej pani. Dobrze że Polk ją rzucił, ma na co zasłużyła. Jaką bronią wojujesz od takiej zginiesz.

anga12345

Zgadzam się całkowicie, ale nie umniejszajmy tu winy pana Polka. To on ślubował miłość i wierność, i przysięgę tę złamał.

sprinterka

Podobno ,,świadczył usługi cielesne kobietom"(cytat) choć nie wiem co dziennikarz miał na myśli

sprinterka

Okazało się, że nie podobno Hanna Polk piła na umór i przez wiele lat Piotr Polk próbował ja ratować, ale nie chciała się ratować.

anga12345

Ona rozbiła ? A to sama w tym " rozbiciu " uczestniczyła?

anga12345

Gdybym ja żonę przyłapał z innym, to jej bym sprał kuse, a
kochankowi podziękował, że mi oczy otworzył

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones