Magdalena Zawadzka

7,8
5 546 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Zawadzka
flying_juseppe

nie widziałam jej w wojnie domowej, ale oglądam przygody Pana Michała, i... zgadzam się z tobą.

flying_juseppe

nie widziałam jej w wojnie domowej, ale oglądam przygody Pana Michała, i zgadzam się z tobą.

flying_juseppe

nie widziałam jej w wojnie domowej, ale oglądam przygody Pana Michała, i zgadzam się z tobą.

flying_juseppe

nie widziałam jej w wojnie domowej, ale oglądam przygody Pana Michała, i zgadzam się z tobą.

flying_juseppe

Ja jestem w trakcie oglądania "Zakochani są między nami" i zgadzam się, że bardzo urocza z niej kobieta.

flying_juseppe

oj prawda, prawda - była jedna z najpiekniejszych w polskim kinie

flying_juseppe

w wojnie domowej to chyba grała Alina Janowska. A co do Zawadzkiej (mojej imienniczki:D) to przeczytalam wlasnie wywiad z nia w Vivie i mysle ze jest super babka, bardzo inteligentna kobiecina no i ladna

użytkownik usunięty
cykutia

Pewnie , że grała Janowska, ale Zawadzka pojawia się gościnnie w drugim odcinku , jako Simona Grabczyk - piosenkarka , na której występ chce pójść Paweł Jankowski , niestety brakuje mu pieniędzy , w końcu jego ojciec daje mu kieszonkowe pod warunkiem , że ten pójdzie za to do fryzjera.Przez cały odcinek , przewija się Zawadzka wyśpiewując piosenke "Szybki Bill".

A ogólnie to piękna aktorka i w , "Sublokatorze" , "Mocnym uderzeniu" , "Mazepie" i "Rozwodów..........." , też była prześliczna :]

w ogóle piękna aktorka,a widzieliście ją jak grała w filmie "Spotkanie w Bajce",wraz z Andrzejem Łapickim.

użytkownik usunięty
JUSTYNA3513_2

Tak widziałem.

Potwierdzam. Mozna sie zakochac od pierwszego wejrzenia.

flying_juseppe

właśnie widzialem kilka dni temu, miała wówczas koło 21 lat, śpiewała kawałek "Nie bądź taki szybki Bill"

maykell

Śliczna w młodości, w "Panu Wołodyjowskim" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones