Magdalena Zawadzka

7,8
5 544 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Zawadzka

Pani Magdalena Zawadzka jest jedną z najsympatyczniejszych Osób, jakie kiedykolwiek miałem okazję spotkać!

Wszyscy wiemy, jak świetną aktorką jest Pani Madzia, jej role w "Rozwodów nie będzie" i "Panu Wołodyjowskim" są nie do przebicia, jednak to po spotkaniu osobistym można dopiero docenić jak wspaniałym Człowiekiem jest Pani Madzia!

Jeszcze milsza, sympatyczniejsza i skromniejsza niż to się wydaje oglądając wywiad telewizyjny itp. Była naprawdę mile zaskoczona tym, że na spotkanie z Nią, jak i Claudią Cardinale przyniosłem Jej autobiografię - "Kij w mrowisko", pokazywała to nawet Wielkiej C.C. (która jest równie przesympatyczną Osobą) i wydawała się nie dowierzać, że ktoś miał Jej książkę... Bardzo skromna, delikatna, elegancka. Pełna klasy, wdzięku i godności.

WSPANIAŁA.

Dziękuję, Pani Madziu, spotkanie z Panią było jednym z najwspanialszych przeżyć w moim życiu.

Nigdy tego nie zapomnę ;)

bardotek69

Jest wspaniała, najbardziej lubię ją w Panu Wołodyjowskim ;) Po jej twarzy widać, że jest bardzo dobrą osobą :D

bardotek69

Bardotek ty chyba żyjesz ze spotkań z gwiazdami. Ale z Magdaleną Zawadzką też spotkałam się osobiście.

felicytas

Jak to, niby skąd o tym wiesz, hem;)?

Spotkałem Magdę Zawadzką, Claudię Cardinale i moją ulubioną... BRIGITTE BARDOT! Niewiele, ale jednak nie liczy się ilość a jakość, a w moim przypadku nie mogłoby być lepiej! Jeśli tylko chciałbym by było mi dane spotkać Ursulę Andress! Ah, marzenia, marzenie:D

bardotek69

Czytałam twoje komentarze, ale co? Zgadłam?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones