Maite Perroni

Maitè Perroni Beorlegui

8,1
1 975 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maite Perroni

Jak sądzicie, w której z 3 telenowel (wyłączmy Rebelde) zagrała najfajniejszą i ciekawą rolę ?

niepokorna_ja.

W żadnej.

christinearron

Popieram..

cocoatea

Ja tez,ciągle mdło i tak samo . :(

Susanitaaa

Chociaż w Mi pecado była inna rola. Coś się działo, a z W. Levy'm to klapa totalna..

niepokorna_ja.

Nie oglądałam MP dla mnie ona jest już skończona,straciłam sympatię do niej.

niepokorna_ja.

Nie igraj z aniołem. Według mnie tam była najlepsza:)

niepokorna_ja.

Triumf Miłości zagrała najlepszą rolę . ;D

roksana1396

też tak uważam

niepokorna_ja.

Mi się zdaje, że najlepiej wypadła w "Mój Grzech "

Pati99_12

Mój Grzech potem CCEA. Susanitaaa nie musisz pisać w kółko tego samego i tak żadnej fanki Maite to nie obchodzi.

Dulce_Maria99

Czy ja piszę to samo ? skoro ktoś do mnie cytuje posta to mu odpowiadam i mam prawo nie lubić Maite i mnie to ryra czy was obchodzi czy nie ;) wyraża opinię kiedy chcę i gdzie chcę ;)

niepokorna_ja.

Najlepiej w Triunfie miłości zagrała!!!

dorotka1999_fw

CCEA, MP, TDA To moje zdanie

niepokorna_ja.

nalepsza rola... hmm Renata w cachito de cielo

Cachita

Lucrecia w "Mi pecado"

Lola140392

jak większość : Mój grzech

just00ine

moim zdaniem w Nie igraj z aniołem. Udzielały mi się jej emocje...

Lola140392

popieram ! uwielbiałam LUkrecie, jej nafajniejsza rola :) i wygladała w niej przepięknie !!

użytkownik usunięty
niepokorna_ja.

lubię ją w nie igraj z aniołem i triumf miłości

Daj spokój. W obu rolach jest żałosna. Te same miny, te same szklane oczka. Sztuczna gestykulacja i mimika twarzy przy odgryaniu emocji, zwłaszcza tych negatywnych.....wypada w nich tak sztucznie, że nawet manekin zagrał by lepiej.

użytkownik usunięty
christinearron

ciekawy czy ty byś zagrała lepiej

Ale żal. Przeczytaj to co napisałam uważnie słonko! To nie chodzi o to, czy ja bym lepiej zagrała. Ja nie muszę tego udowadniać. Maite tak, jest przecież aktorką w każdym razie za taką się uważa. Więc powinna dawać coś z siebie. Tym czasem ona w każdej roli jest taka sama. Niestety, ale Maite tak jak większość aktorek z meksykańskich telenowel, swój sukces zawdzięcza wyłącznie temu, że jest ładna. Oraz kilku operacjom plastycznym. Maite w końcu przecież, powiększyła sobie biust i teraz ma silikonowe wydmuszki.

Ps: "ciekawy czy ty byś zagrała lepiej".....Co to za tekst? W stylu jakiejś ułomnej gimnazjalistki, ślepo wpatrzonej w swoją idolkę .

użytkownik usunięty
christinearron

czytam to i normalnie tażam się ze śmiechu HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA!!!!!!!!!większej głupoty chyba nie czytałam tylko czytam i łzy leja mi się ze śmiechu uważaj zaraz pęknę HA HA HA!!!
rasistka się znalazła co to wogóle za nick ? " christinearron " same w sobie powala ze śmiechu jakie zdjęcie jakaś mużynka z pistoletem

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
christinearron

jak to czytam to chce mi się żygać wiesz jesteś naprawdę głupia nie będe marnować czasu pisz co chcesz

Ale skwara. I niby tym tekstem jakoś mi dowaliłaś? Żal mi cię naprawdę. Nie masz żadnych argumentów więc mnie obrażasz. Heh, żeby to mnie jeszcze jakoś ruszało. A skoro takiemu badziewiu jak Komisarz Alex i Barwy szczęścia, dajesz 10/10 to ja się nie dziwię że Maite jest dla ciebie cudowną aktorą. Stul się i schowaj w jakiejś dziurze. Nara frajerko.

użytkownik usunięty
christinearron

odwal się idiotko

"odwal się idiotko"

Nie ma to jak odpowiedź na poziomie bruku. Hah ale żal.

użytkownik usunięty
christinearron

"Heh żal mi cie' ty chyba nie wiesz co piszesz ciągle tylko " żal mi cię ' powtarzasz się , nie wiem jaki ty masz mały mużdżek ale chyba jest miejszy od fistaszka bo dobrego serialu typu : barwy szczęścia nie umiesz sprawiedliwie ocenić jak ty dajesz 10/10 dla jekiegoś filmu " culkierkowy bohater" ty cukiereczkiem to raczej nie jesteś tylko pyskatą lalunią ;)

Cukierkowy bohater to tytuł recenzji, którą napisałam. Nie dość że pustak z ciebie to jeszcze czytać nie umiesz. A ten tekst o "Barwach szczęścia", normalnie porażka.

użytkownik usunięty
christinearron

o pustak się odezwał

Jeśli to wszystko na co cię stać to daruj sobie pisanie tutaj.

użytkownik usunięty
christinearron

myślisz , że jesteś mądrzejsza ; tak nie jest

Po twoich wypowiedziach jakoś nie widać, tej twojej rzekomej inteligencji.

christinearron

Sorry, że zapytam bo po raz kolejny trafiam na Twoje wypowiedzi ale myślisz, ze w telenowelach meksykańskich aktorki grają na poziome Natalie Portman w "Black Swan"?? Gatunek ten jest w zamierzeniu prosty i wręcz groteskowy więc nie wiem czego Ty wymagasz? Prawie wszystkie aktorki tam są średniego formatu..żeby nie powiedzieć, że słabo grają.

niepokorna_ja.

We wszystkim była najlepsza a najbardziej w nie igraj z aniołem

jola1200

Dziewczyną jest ładną, ale aktorką tragiczną.

niepokorna_ja.

Mi najbardziej się podobała w Mi Pecado.

niepokorna_ja.

Mi najbardziej się podobała w Mi Pecado.

niepokorna_ja.

Świetna rola Maite w Nie igraj z aniołem. Cudownie zagrała nieokrzesaną a zarazem słodką i śliczną dziewczynę, bardzo przekonująco gra, z takim wczuciem że oglądając ją na ekranie przeżywa się jej losy z wielkim przejęciem.

niepokorna_ja.

Mi Pecado

niepokorna_ja.

W żadnej. Ona kompletnie nie umie grać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones