Maja Ostaszewska

6,1
62 246 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maja Ostaszewska

...choć trzeba zaznaczyć, że wątek z żoną źle wygląda już u podstaw - w scenariuszu. Więc to nie do
końca jej wina.
Cała sala kinowa wybuchnęła śmiechem politowania, gdy Ostaszewska mówiła Dorocińskiemu
"Nie kochasz mnie" używając maniery aktorskiej rodem z "Mody na sukces" odcinka numer xxxx.

jojok21

zgadzam się gdy zagrała w przystani ,i w patrzę na ciebie Marysiu, i w na dobre i na złe to była wtedy dobrą aktorką, a odkąd zagrała w przepisie na życie jest kiepską aktorką.

kinomanka_13

Kiepską? Właśnie tam gra świetnie. :D
No i w Czasie Honoru była niesamowita. :D

jojok21

Na seansie na którym byłam, było identycznie :) Pani Maja widocznie stworzona do seriali z rodu Mody na sukces ;)

sakhmet

a skąd wy dobrzy ludzie tak świetnie znacie serial moda na sukces, bo ja nie widziałem ani jednego odcinka. Wiem, dziwne.

jojok21

Niestety, ale się zgodzę.
Pani Maja wypadła tam dosyć blado. Gorzej chyba nawet od takich aktorek jak Różczka czy Trzebiatowska. :/
A charakteryzację to też miała dziwną. Raz wyglądała jak normalna żona, a za drugim razem jak babcia.
No, może rzeczywiście tak Kulkińska się ubierała. :]

Ertix_Poke

Prawda jest taka, z całym szacunkiem do Pana Pasikowskiego, że nie specjalizuje się on w budowaniu kobiecych ról i kreacja żony Kuklińskiego jest ofiarą tej sytuacji. Tam, gdzie reżyser i scenariusz przewidują nie tło, a rolę dla kobiety, to Pani Maja jest świetna. Przykład - serial "Przepis na życie", "Ciało", "Pitt Bull", nawet epizod w "W imię ojca" - świetne role.

raisa_fw

kobiety u Pasikowskiego?
albo robią za tło, albo ich obraz jest przesycony seksizmem.

jojok21

i nagrode za to dostala. Jej rola była tragiczna

maciej2801

pisałam wcześniej że Pani Maja źle zagrała w ,, Przepis na życie " ale obejrzałam I i II sezon i kilka odcinków Pani Maja świetnie tam gra.

kinomanka_13

a ja o Jacku Strongu mówie

maciej2801

o tym filmie co wspomniałeś to się z tobą zgodzę źle tam zagrała.

kinomanka_13

aktor gra, jak mu reżyser każe. I nawet najwięksi mają role, o których woleliby, aby zapomniano. Ja akurat do jej roli w jack Strong nie mam większych zastrzeżeń.

jojok21

jakos nie wybuchnelem smiechem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones