Majandra Delfino

Marialejandra Delfino

7,0
402 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Majandra Delfino

Maja jest fajna aktorka. Potrafi "stworzyc" wokol postaci, ktora gra, cos w rodzaju ciepla, sympatii :) Po prostu az milo sie ja oglada. Mam nadzieje, ze producenci z Hollywood wreszcie to zauwaza i zaproponuja jej jakas ambitna role, dzieki ktorej jej kariera zacznie sie rozwijac.

rita

Widzę, że podobnie myślimy:) i cieszę się z tego:) Racja, Majandra powinna dostać bardziej ambitną rolę. Jak na razie to pojawia się w różnycyh filmach lecz nie jako aktorka pierwszoplanowa. A szkoda, bo uważam, że zagrałaby bardzo dobrze:)Jeszcze nie wszystko stracone:)może już niedługo zobaczymy zapowiedź nowego hitu kinowego z jej udziałem? Byłoby SIUPER!
Majandra ma nowe filmy, któryvch nie widziałam ale będę się starała je zdobyć.Chociaż różnie to bywa z Polskim rynkiem...nie wiem czy tego typu produkcje będą dostępne.
Przykładem może być "Forsaken" z Brendanem Fehrem i Kerrem Smithem. Horror, który można było już 2 lata temu kupić czy wypożyczyć w Szwecji(byłam wtedy tam na wakacjach i chciałam kupić) a tymczasem w Polsce nikt nie s łyszał o tej produkcji i nie było tego filmu nawet w wypożyczalniach. Aż tru nagle przypadkiem natrafiłam na HBO, które emitowało "Forsaken". Moja radość była ogromna:) Film nie okazał się jakiś super ale najbardziej cieszył mnie fakt, że mogłam ogladać pana Fehra:)
oki kończę już bredzić bo zeszłam na inny temat:):)
pozdrowionka:)
MADZIA ...:::MAJANDRA:::....

MAJANDRA

hehehe..widze, ze obie jestesmy fankami roswell!! :) Tez chcialabym zobaczyc filmy z udzialem Maji i Brendana... Niestety jak na razie widzialam ich malo... I chociaz ogolnie bardzo lubie kino, szczegolnie filmy, ktore maja super klimat, a nie zostaly jeszcze totalnie skomercjalizowane, to nie mam zbytnio kasy na plyty DVD ani cotygodniowe wycieczki do kina....a co do twojej sondy na blogu to oczywiscie , ze Michael jest przystojniejszy :D:D "Forsaken" mam zamiar obejrzec w najblizszym czasie. Tez slyszalam, ze jest srednio ciekawy, ale mam nadzieje, ze nudzic sie nie bede. A widzialas moze "bialy oleander", "Powrot" albo "Historie kuchenne"? mam zamiar to zobaczyc i nie wiem, czy warto...

rita

racja DVD i cotygodniowe wypady do kina są za drogie:( a ja też uwielbiam oglądać filmy...jak chyba każdy na filmwebie;)
co do Forsaken to myśle że jako fanka brendana;P nudzić się nie będziesz mimo że fabuła niezbyt ciekawa...ale za to są krajobrazy pustynne USA no i całkiem fajna muzyka.jeśli taką rockową lubisz:)niewspominając o aktorach:)
niestety nie widziałam żadnych z filmów, które wymieniłaś.
tak sobie myślę, że z filmów w których zagrała Majandra dostępny będzie Traffic... chyba sobie wypożyczę w najbliższym czasie:)
ps oczywiście że jestem fanką roswell:) ostatnio ściągnęłam sobie ileśtam odcinków..ale nie mam niestety czsu żeby je oglądać...minusem jest też kopia...niestety nie da się ściagnąć odcinków w ładnej kopii...ale cóż.będę się cieszyć tym co mam:)
pozdrowionka
madzia ...:::majandra:::...

rita

też jestem fanką roswell, szkoda że poza Katherine Heigl nikt nie zrobił większej kariery.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones