Mandy MooreII

Amanda Leigh Moore

7,6
5 895 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mandy Moore

Jest ładną kobietą, ale strasznie starego i brzydkiego faceta sobie wybrała. Gdzie ta dziewczyna ma mózg - O! MY GOD!!!

anetek

miłość nie wybiera :P

Entuzjazm

Co za kretynka nabazgrała ten topic?

Jimmy

Twoja stara :D

anetek

mózgu jak widać to ty nie masz , skoro oceniasz ludzi po wyglądzie

anetek

Może dla Ciebie jest stary, ale miedzy nimi jest tylko 10 lat różnicy. I jeśli to dla Ciebie dużo co ma powiesz np. na Państwo Łapickich? Kwestii "brzydoty" nie skomentuję, o gustach się nie dyskutuje.

Aurien

OMG! Myślę, że ma mózg tam, gdzie Ty powinnaś mieć. (podpowiem Ci... żebyśmy się dobrze zrozumiały. W domyśle Ty nie masz). Otóż jak już maż taki dziwny pociąg to oceniania czyichś mężów (po co?) to patrz raczej na całokształt. Brzydki... na Twój język: facet nie musi być ładny. I wreszcie najważniejsze, jest muzykiem. Gwoli ścisłości, dobrym i ciekawym muzyki. Ale to na pewno nie dlatego może być interesującą osobą, nie?

anetek

ciekawe jakiego ty masz męża

tomucho77

rzecz w tym ,że ona nie ma męża:P z stąd ten wątek, kipi z zazdrości,że hej!!
Autorko wątku, nie pomyślałaś,że łączy ich miłość????????!!!!!!!!!!!!!!!!! 10 lat różnicy to nie katastrofaa!!! :|:|

sydziuchna

zresztą Ryan Adams to osobowość muzyczna, jak dla mnie jeden z najlepszych songwriterów ostatnich lat.

anetek

Ciekawa jestem gdzie ty masz mózg ! o ile go posiadasz ?!

anetek

Pustakom mówimy nie!
pffyy

anetek

Raczej nie miedzy nogami, skoro jest z facetem z milosci a jego wyglad nie jest dla niej nawazniejszy.
pomysl o tym! ;)
zreszta moze gdy sie naprawde zakochasz bedzie po sprawie

bravo007

W pełni popieram. Szkoda tylko, że mężczyźni nie mają takiego zdroworozsądkowego podejścia i najważniejszy dla Nich jest wygląd.

użytkownik usunięty
anetek

Nie przejmuj się debilami. Dla wszystkich liczy najpierw się wygląd, a jeśli ktoś mówi, że jest inaczej jest po prostu zakłamanym hipokrytą lub wyjątkowo nieatrakcyjnym osobnikiem. Akurat jeśli chodzi o wiek to nie jest wcale taki stary... ale za to zupełnie nie wyględny

anetek

pewnie w majtach ;-)

anetek

Myślę, że całkiem przystojny ten jej mąż, ale sądzę, że nie wybiera się partnera życiowego tylko ze względu na jego atrakcyjność. Wyłącznie wygląd ważny jest tylko wtedy, gdy chcesz się z kimś przespać na jedną noc i już więcej go nie spotkać - to wtedy wnętrze rzeczywiście się nie liczy, ale jeżeli decydujemy się na małżeństwo to musi być coś więcej niż chemia między nami a potencjalnym współmałżonkiem/współmałżonką ;). Mam nadzieję, że pomogłam ci zrozumieć ten problem, jaki cię dręczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones