Marcin Dorociński

Marcin Grzegorz Dorociński

8,3
78 508 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcin Dorociński

Niektóre sławy docenia się dopiero z wiekiem, niestety w przypadku Pana Marcina było właśnie tak.
Na początku wydawał mi się "przereklamowany" - bzdura. Jeden z najlepszych polskich aktorów.
Kiedy czytam, że ktoś zarzuca mu to, że nie ma polotu mam wrażenie, że myślimy o dwóch rożnych
osobach.

Można zakochać się w Jego uśmiechu, porywa spojrzeniem, skrywa jakąś zdrowa melancholię,
klasę. Moje ukłony dla Pana Marcina.

Despero. będę kochać do końca życia ;-)

lenaeem

zgadzam się z tobą. Nawet w tej reklamie PZU fajnie zagrał. Polubiłam go odkąd zagrał w Rozmowach nocą i w tancerzach.

lenaeem

Dokładnie tak :) Ja też myślałam o nim, że jest takim sobie aktorem, moje koleżanki zachwycały się jego wyglądem, a do mnie jego role jakoś nie przemawiały. Może to ze względu na te słabe filmy, w których go widziałam: "Rozmowy nocą", czy "Miłość na wybiegu". Szczerze mówiąc nawet rolą w "Pitbullu" jakoś mnie nie przekonywał. Dopiero jak zbliżał się do czterdziestki, a teraz ją przekroczył jakoś tak stał się dla mnie inny. No i te genialne role w "Boisku bezdomnych", "Róży", "Miłości" i tak dalej. Fajnie napisałaś o tej skrywanej melancholii. On ma taki wewnętrzny spokój, na którym wydaje mi się, że bazuje ( świetnie to wykorzystano w reklamie). Ma coś takiego w sobie, że ja uwierzyłabym mu we wszystko co by powiedział. Niesamowity aktor :)

lenaeem

oby nie zbaraniał na lata jak masa polskich celebrytów ktorzy robia sobie dupe z ryja

AntoniWieniawa

Masz rację. Nie robi z siebie taniego celebryty, o którym najgłośniej jest jedynie na pudelku. Cenię takich aktorów jak on.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones