Marcin Dorociński

Marcin Grzegorz Dorociński

8,3
78 420 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcin Dorociński

obejrzałam "Boisko bezdomnych". Gdyby kolejność była odwrotna straciłby wg mnie na wartości jako aktora całkowicie (patrz mój poprzedni temat). A tak ze spokojnym sumieniem wystawiam mu ocenę 8/10 i mam nadzieję w przyszłości ją podwyższyć. Uznajmy, że "Idealny facet..." to taki wypadek przy pracy. Wyjątek potwierdzający regułę, że Dorociński umie zagrać i aktorem dobrym jest. Tylko z jednym "ale"... facet jak ktoś ci zaproponuje górę pieniędzy za jakieś badziewie to się 5 razy zastanów, bo aktorskich miernot w Polsce mamy pod dostatkiem.

U mnie ta sama kolejność na szczęście ;)

Ale co do Idealnego Faceta... to o ile film jest gówniany to Dorociński daje radę.. De Niro też grywa w komediach. Ważne, żeby grając w gównie, ponad to gówno się wybijać. I myślę, że Dorocińskiemu się to udało. A od czasu komercyjne gówno w dorobku jest potrzebne, bo jak nie, taki talent zniknie, albo skończy w Plebanii..

Przepraszam za dużą zawartość słowa 'gówno' w poście, jednak to co napisałem to w żadnym wypadku nie jest gówno prawda.

nawet najwieksi maja wypadki przy pracy. spojrz na ralpha finnes'a i "pokojowke na manhatanie" u dorocinskiego mamy podobny przypadek :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones