Marcin KowalczykIII

8,5
15 536 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcin Kowalczyk

Świetny jako Magik w Jesteś Bogiem, naprawdę jestem pod wrażeniem... Idealnie przekazane wszystkie emocje

EnBlanka

Sorry nie gniewaj sie,ale moim zdaniem jako Magik-tragedia.Pomijajac fakt,ze skopali w ogole caly film.Zamulający.On w ogole we wszystkich filmach "gra" tak samo,czyli nijak,czyli zero mimiki,zero emocji,nie obrazajac go pan drewniana twarz.Sorry,ale kurde naprawde tak mysle.Moze sie nie znam,ale widzialem wszystkie filmy z jego udziałem i tak myślę.Podobnie mysle o Jakubie Gierszale.Obydwaj sa nijacy,nie zostaja w pamieci.Pamietam jak wszyscy chwalili film "Sala samobojcow".Gierszal-słabizna.Bardzo wazny temat,ale glowny bohater,sztuczny.Prosze sie przypatrzec szczegolnie scenom kiedy np.placze lub gdy jest mu zle.Wtedy szczegolnie widac ta sztucznosc.Gra nieprzekonywujaco.Jezeli chodzi o film "Anatomia zła"jako calosc,to akurat mysle,ze to jeden z ciekawszych i dobrych filmow polskich od paru lat.No,ale Bromski niejeden taki film nakrecil.Moze ogladalaś/Pani "Zabij mnie glino" z 1987 r.?Fajny,tylko ze stary i niektorych moze odpychac,ze jest prymitywnie nakrecony,ale takie czasy.Dobra koncze,bo sie rozpiasalem za bardzo.POZDRAWIAM

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones