Marcin Mroczek

3,8
946 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcin Mroczek

Który aktor jest wg was lepszy i bardziej utalentowany

Jak ty w ogóle śmiesz porównywać jednego z najwybitniejszych (o ile nie najwybitniejszego) aktorów w historii, do takiej miernoty, jaką jest Eastwood. Mroczek po prostu w każdym aspekcie wgniata tego drugiego w ziemię i jestem przekonany, że to nie tylko moja opinia. Jedynym aktorem, który dorównuje mu talentem jest jego brat bliźniak.

użytkownik usunięty
fabcio93

No co.
Były podobne tematy jak porównywali n.p Mroczka z DeNiro

A przeczytałeś mój komentarz w całości czy tylko pierwszą linijkę? Jakie pytanie, taka odpowiedź....

użytkownik usunięty
fabcio93

Cały

daliśmy się wkręcić !!!
co do odpowiedzi, to chyba nawet 100 Mroczków nie dałoby rady Panu CE :-)

użytkownik usunięty

No wiadomo, że Mroczek :D a Eastwood to w ogóle kto to? jakiś aktorzyna, którzy gra całe życie w podrzędnym serialu :) ?

użytkownik usunięty

Jasne, że lepszy jest Mroczek!
A kim jest ten Eastwood? To nie jest czasem ten, który zagrał w którymś odcinku Klanu dostawcę pizzy?

Vanessa_ jesteś super z tym komentarzem:) A Mroczek to uroczy człowiek,pamiętacie ten odcinek jak zdradził Kingę z tą Olą i wchodzi do domu i mówi do Kingi zapłakany
"Zrobiłem to" heh to było kino:)

użytkownik usunięty
milosnik_fw

hehe Bo w m jak miłość w ogóle są świetne dialogi :P:P

Tylko mroczki. Nie ma nikogo innego :)

Van_21

Jak możn mówić o kimś że jest aktorem , skoro nie skończył szkoły aktorskiej.??? Mowa o jednym i drugim braciaku. Pyrkosz, Linda, Pazura, Lubaszenko, Stuhr,Perepeczko ,Kondrat ,Jakubik, Gajos, Braciak ,Milowicz,Zbrojewicz,,Linde,Zieliński,Baka,,Huk,Niemczyk,Rewiński,Kiersznowski,M achulski,Żak,Dyblik,Kot,Zelt,Englert,Dorociński,Wilczak,Grabowski,,Maciejewski,P ietraszak,Kotys,Nowicki ,Bista ,Szyc ,Machalica ,Frączewski czy Więckiewicz ect... i wielu innych ,których pominąłem ,to są aktorzy .. tamci panowie to dzieciaki którym się udało , żadni z nich aktorzy..Ktoś ucząc sie ,czegoś ,gdzieś ,od dziecka na pamięć , nie mając papierów może być dobry ale nie będzie tym . O kim wyżej nakreśliłem nawiskami. Czyli aktorem :) pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones