Marcin Stankiewicz

Martin Konstanty Stankiewicz

6,3
66 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcin Stankiewicz

Mało kto wie (kto ogląda tosiewytnie ten wie) że dwaj bracia bliźniacy to jeden aktor i jak się okazuje jest nim Marcin Stankiewicz. Gdy się o tym dowiedziałam byłam w szoku xD

Black__Rebel

Dziwne że się zdziwiłaś ja nigdy nie wierzyłem w to że są to bliźniacy.

Lecho1523

W sumie to od początku coś przeczuwałam, ale dopiero później zaczęłam być pewna.

Black__Rebel

Też tak przeczuwałam, ale jak zobaczyłam ich razem na filmie, to myślałam, że są braćmi. Teraz jestem w lekkim szoku, bo pomijając tę kwestię, zastanawiam się, co jest prawdą w tym serwisie, a co nie (;

monao92

Przecież tam nic nie jest prawdą :D
Dostarczają nam takiej rozrywki jakiej potrzebujemy :)
Ja do tej pory szukam leków, które oni biorą :P

Sylka80

Prawdą jest że Łukasz Skalik (grający Kierownika) jest (ew. był, ale chyba nadal jest) szefem wp.tv

QuanLee

dalej jest :) poza tym jest autorem większości produkcji na tosiewytnie.pl http://www.goldenline.pl/lukasz-skalik2

EvilCamel

Nie tyle co jest twórcą większości produkcji na TSW co twórcą strony oraz wp.tv czyli telewizji internetowej ;D Kurcze. Ja się dziwię dlaczego on nie gra w filmach. Zajebisty aktor. Może za mało czasu ma ;) A co do braci Kwas - no faktycznie ciężko było się nie zorientować, że to jedna osoba. Podoba mi się, że na planie do niego nie mówią Martin tylko Kostek albo Stanek (przynajmniej widziałam tak w Taśmach Kierownika ). W jednym odcinku Taśm na końcu zamiast nazwisk współtworzących program pojawiły się nazwiska osób, które brały udział w zlocie fanów w lipcu. Był Grzesiek Barański, Łukasz Skalik a MArtina wpisano jako Kwas Konstanty i Kwas Stanisław ;p Dobre ;D

Black__Rebel

Przecież ja to wiedziałam od początku

Black__Rebel

Ja na początku też myślałam, że to jedna osoba. A dzisiaj dowiedziałam jak się nazywa. wow

black_bow

ostatnio zrobili, że pod koniec każdej produkcji wymieniane są osoby, które miały coś z nią wspólnego. i tam pod hasłem 'koordynacja i redakcja' wymieniony jest Martin Stankiewicz.

Black__Rebel

a jak sie napisze prawde o tym aktorze prawde na tablicy kwasa i "kierownika" to od razu banują hahaha

JaCek82

wczoraj nie dawno na Fanpage'u Stanka i Kostka powiedział że kończy karierę jako bracia Kwas i już nigdy nie powróci do ToSieWytnie

Black__Rebel

Teraz już wszyscy wiedzą ;]
http://tosiewytnie.pl/i,Wyjasnienie-wspomnienie-i-pozegnanie,vid,42483,index.htm l?skipd=yes&smgfjticaid=6105d9#n68640708-v42483-tPR

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones