Marek Kalita

7,1
7 914 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marek Kalita

to w dodatku ma w sobie takie coś, że gdyby kiwnął na mnie małym palcem u nogi, leżałabym przed nim krzyżem [cool] Jego charyzma mnie powala.

sweet_anger

Zgadzam się ........jest jednym z najbardziej charyzmatycznych aktorów jakich widziałam......niby zwyczajny...ale ma w sobie jakiś magnes.........ten głos,to spojrzenie......cudowny facet,niestety na pewno żonaty

lara_m

Marek Kalita dobry aktor a niektórzy nie rozumieją jego gry aktorskiej co ma się wydzierać jak np Michał Milowicz,nie ten typ.

sweet_anger

Gdzie wy tę charyzmę widzicie ? Facet ma cały czas tę samą minę. I jest to mina zbitego psa. Do tego jeszcze ten zaczes ;) No sorry ;)

ps - "krzyżem" to można co najwyżej w kościele leżeć. :D

andre_

Bluźnisz przeokrutnie.

sweet_anger

Ale z czym ? Z leżeniem krzyżem czy zaczesem pana K. ? ;)

andre_

Z tym psem, ma się rozumieć...

sweet_anger

No niestety, tak to widzę ;). Może dlatego że jestem facetem i nie dostrzegam tej głębi i charyzmy.

andre_

Bardzo mnie te zachwyty dziwią. Podzielam Pana zdanie. W tych rolach. które widziałam, jest zawsze taki sam. Taki "trzęsący się". Może rzeczywiście jako Himler się nie trząsł. Dobrze zagrał.

sweet_anger

A ja się zgadzam z andre_. Koleś ma na serio cały czas tę samą, znużoną minę. Charyzmy również nie dostrzegam...

anarchistt89

Bo to jest taka ponura charyzma, w stylu chmurno-romantycznym [cool]

sweet_anger

To prawda, ma w sobie coś....Niby taki zwyczajny, a jednak niezwykły..Genialny aktor...

madzia_sw16

Zgadzam się z Madzią a koledzy powyżej nie wiedzą co to jest oszczędna gra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones