Marek Kondrat

Marek Tadeusz Kondrat

8,3
45 794 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marek Kondrat

Mam dosć tego, że ciagle, ciagle w każdym nowym polskim filmie sa pokazywane w kółko te same twarze! W kółko Żebrowscy, Kondrady, Pazury!! Ile można!!!!!!!! Żeby chociaż byli dobzi w tym co robią ale oni już się przejadli i ludzie nimi też. Spoczywają na laurach, przez to, że kiedyś byli ,kimś, Pamiętam Kondrada jeszcze w Historii Żółtej Ciżemki także nie biore pod uwage tylko nowych filmów. Tak samo z Wajdą jest, dla mnie nie jest wielkim wizjonerem i ikoną tak jak dla niektórych. Większość nawet nie widziała jego filmów ale mówi tak o nim BO TAK TRZEBA. A mówiąc inaczej zostaje sie skazanym na potepienie:P A ja bede mowic co mysle, bede mowic ze dosc mam tych starych, opierniczajacych sie typow, którzy nie mają żadnych dobrych pomysłów... Biedakom skonczyly sie juz lektury szkolne, ktore mozna użyc do filmu i cos cicho o nich. Moze czas zaczac krecic remaki juz tych powstalych;) Mam nadzieje ze sa ludzie którzy sie ze mna zgodzą!

Krecika

Masz pretensję do Kondrata i innych, że są popularni? Że ludzie chcą ich oglądać? Takie jest prawo rynku. Jeśli mam wybierać między młodymi i często słabymi "aktorami" z telenowel typu Mroczki i inne Cichopki a dojrzałymi "wyjadaczami" wybiorę tych drugich. Dlaczego? Raz, że ich lubię, dwa- że są po prostu dobrzy w swoim fachu. Kondrat bez pomysłu? Pazura? A cóż to oni mają za pomysły dawać? Przecież to aktorzy, a nie reżyserzy! I jaki znowu "spoczywanie na laurach"? To że ich "nie widać" wynika z tego, że na co dzień po prostu pracują w teatrach. A co do Wajdy to tu też się nie zgodzę, bo w tym roku bezie premiera jego nowego filmu, bynajmniej nie lektury szkolnej: "Post mortem". Mów co chcesz, nie podobają ci się stare "pierniki" to nie oglądaj ich filmów, ale zaczynam wątpić, czy widziałeś choćby dwa filmy Wajdy. Pewnie opierasz się jedynie na "Człowieku z Marmuru", "Lotnej" czy "Panu Tadeuszu". Takich np. "Niewinnych czarodziejów", "Kanału", "Dantona" i "Kroniki wypadków miłosnych" nie widziałeś. W takim razie skąd wniosek, że Wajda to właściwie nic konkretnego nie robił? Rozumiem, że może cię denerwować kult niektórych twórców, ale czy to ich wina, że są czczeni także przez rzeszę laików? Wajda nadal jest dobry, choć na pewno mniej aktywny niż przed laty, niemniej jednak jego dorobek jest tak spory, że może sobie pozwolić na przystopowanie. I ma do tego prawo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones