Marek Kondrat

Marek Tadeusz Kondrat

8,3
45 794 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marek Kondrat

Jak w temacie. Słuchanie ich przekomarzania z Wojewódzkim to czysta przyjemność.
Dwóch normalnych w tym pokręconym kraju małych nieszczęśliwych popaprańców :-)

eryk_filmweb

dokladnie u mnie 10 za aktorstwo i 20 za poglady ten czlowiek ma tyle racji w tym co mowil.
jestes patriota to idz i posprzataj nasz kraj,nie rzucaj smieci ,butelek na ulice sprzataj gown@ po swoim psie,miej szacunek do sasiada i tyle. wtedy najbardziej przysluzysz sie naszemu krajowi.
jak slysze tych dzikusow z pisu ktorzy najezdzaja na aktorow /celebrytow wyglaszajacy najbardziej sensowne poglady to az mi sie chce rzygac.
brawo panie kondradzie!wieki szacun:)

sanczopansa

ps jak dla mnie to kuba powinien zamknac w koncu ta paszczenke i dacjc do glosu komus kto ma cos do powiedzenia (patrz MK) denerowoaly mnie jego wcinki/suchary przez nie marek tylko sie rozstrajal naszczescie tylko na ktorki czas.jak chce caly czas gadac zeby bylo smiesznie to niech zaprosi jole rutowicz,mroczkow albo cichopek.
pzdr

sanczopansa

Zauważ,że Wojewódzki doprowadził Kondrata do płaczu ze śmiechu swoimi jak to ująłeś "sucharami"...i właśnie to był mega zabawny odcinek,a z Rutowicz to byłby dopiero suchar.

Detoksynator

tak ale kondrat to z natury wesoly czlowiek,wiec sila rzeczy sie smial.nie zmienia to faktu ze go rozstrajal.co mnie osobiscie sie nie podobalo. moze mam takie odczucie bo osotatnio wojewodzki po beznadziejnym x-factorze zaczal mnie juz nudzic i lekko denerwowac.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones