Marek Kondrat

Marek Tadeusz Kondrat

8,3
45 794 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marek Kondrat

Mógłby grać cyborgi, super niedoskonałe kopie człowieka. Zero uczuć (pomimo starań).


realgar

leczysz się psychiatrycznie? nic dziwnego wypowiedz na poziomie zerowym. najpierw obejrzyj cos poza Ekstradycją ,a potem komentuj.

Yokichi

Na swej stronie sam przyznajesz że jesteś psychol, więc wybaczam ci.
Inaczej powinieneś dostać po r . . u.
Co do pana "wystruganego z drewna" oglądałem więcej filmów.

realgar

A oglądałes Dzień Świra? Jeśli nie, to obejrzyj, a dopiero potem się wypowiadaj.
A jeśli oglądałeś i nadal uważasz go za złego aktora, to jesteś na poziomie Orlando Blooma i Anny Przybylskiej:/

Mery_4

Tylko dzień świra? Moze jeszcze z jego początków w Domu Wariatów gdzie zagrał z najlepszym aktorem polski a nawet powiem europy Łomnickim i dorównywął mu :)

realgar

uwazaj zebys ty po ryju nie dostal... kiedys sie przejedziesz na tym...

realgar

btw. rowniez ogladalem duzo filmow z Kondratem... wiec powiem jedno żeby zakonczyc te zalosna dyskusje, on ma jednak wiecej fanow niz wrogow, wiec daruj sobie, bo i tak nic nie wskórasz

Yokichi

Tym bardziej trzeba go skrytykowac bo wszyscy go chwala. To jest moja subiektywna ocena i emocjonalna, wyrazona tylko dlatego ze ma tu samych zwolennikow . Wyobrazam sobie jak tu przypadkowo wdepnal i zobaczyl te pochwalne posty i ani jednego negatywnego. Nie musisz Yokichi obawiac sie ze nastawie do niego kogos zle na wstepie, bo moje odczucie jest jedno przeciwko wielu. Czekam tylko na ludzi czujacych tak jak ja. Co do dawania po r... to napisalem tak bo mnie uraziles swoja agresja. Tak wogole to badz zdrow.

realgar

ok, rozumiem, sorry, że się uniosłem, Ty również bądź zdrów, pozdrawiam

realgar

Jeżeli twoja krytyka jest tylko i wyłącznie wyrazem sprzeciwu wobec ogółu opinii pełnych entuzjazmu dla tego aktora to jest ona tym bardziej żenująca. Twoje zarzuty wydają mi się bezpodstawne i wynikające z głębokiej niewiedzy dotyczącej dorobku aktorskiego jednego z lepszych i barwniejszych ludzi polskiej kinematografii.

realgar

Ale co ty opowiadasz stary :/ Głupoty jak nic. Oglądnij Dzień Świra to może zrozumiesz jakie pierdoły wypisujesz.

Szajba

"To jest moja subiektywna ocena i emocjonalna, wyrazona tylko dlatego ze ma tu samych zwolennikow" - Czyli jeśli wszyscy jechaliby tu po nim to Ty napisałbyś, że jest spoko aktorem? Jeśli tak to nichuja tego nie czaje

mike_3

Tak dokładnie, "wyrażona". Nie wiem czego tu nie rozumiesz.

realgar

Nie rozumiem Twojego sposobu oceniania aktorow. Skoro wyznacznikiem dla Twojej oceny jest przeciwnosc opinii innych ludzi to oznacza to ze jestes bardziej prowokatorem niz obiektywnym obserwatorem. Ale moge sie mylic

mike_3

Wszystkiemu winne to zdanie: "Tym bardziej trzeba go skrytykowac bo wszyscy go chwala." Jest niewłaściwe, odrzucam je i dalej w tamtej wypowiedzi chyba wszystko jasne. Po prostu mam odczucie że to bardzo słaby aktor, nie potrafię jednak powiedzieć dlaczego. Może kiedyś sobie to uświadomię i napiszę. Ale dziwi mnie że nikt nie czuje że Kondrat mógłby zagrać dobrze tylko trupa.

realgar

To fakt, brak tego zdania wiele zmienia w Twojej wypowiedzi.

mike_3

co za gość =0
jeden z lepszych polskich aktorów a ty go krytykujesz zdobył więcej nagród filmowych niż ty w życiu kotletów zjadłeś, mówisz że jest słaby, przepraszm najgorszy więc pytam jakie ty filmy oglądasz skoro twierdzisz że Kondrat jest słabym aktorem Moda na sukces ?? klan ?? chłopcze malinowy zastanów się co mówisz. finito

realgar

Za to mnie nie dziwi , za to wręcz buduje i pozytywnie nastraja myśl , że najpewniej większość osób czytających twoje zarzuty typu "nie wiem dla czego ale mnie on wkurwia-zabić tego sukinsyna" ma cię za skończonego idiotę . Brawo !!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones