Marek Kondrat

Marek Tadeusz Kondrat

8,3
45 535 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marek Kondrat

ale za reklamy 1 ma takie parcie na szkło w tym ing, że ju a dość mam ja rozumie 2 3 reklamy tego banku ale on tak reklamuje ten bank,że mi obrzydził ten bank już!

paul_van_dyk_87

Kondrat schodzi na psy... niestety. Jeżeli zaczyna grać tylko w marnych reklamach a olał twórczość artystyczną, to nie można inaczej powiedzieć. Dla mnie ten koleś rozmienia sławę na drobne. Po prostu szkoda....

gimi

jeszcze ziom można zrozumieć jak bym w tym banku zagrał góra 3 reklamy a potem nie wiem np inną reklame po 5 razy ale nie do jasnej ciasnej ten sam bank ile można!.? już nie idzie patrzeć na tego facia!

paul_van_dyk_87

Do dziewczyny i chłopaka z Play nikt się nie przyczepia :P

użytkownik usunięty
honey1

Ja ich nienawidzę!!! :P

He he, mnie też denerwują, ale wiesz, o co mi chodziło ;)

użytkownik usunięty
honey1

Wiem, wiem ;D Ci z Play chcą być na siłę śmieszni, obecnie są już żałośni :/ Akurat Marek Kondrat mi nie przeszkadza, w przeciwieństwie do tytułowej dwójki.

Dokładnie :)

honey1

Ja nie wiem. Powiedz.

paul_van_dyk_87

Kondrat jest cwany lis . Normalny człowiek jak ma dość roboty , bo choroby , nerwy czy normalny brak sił to może się w d..pę pocałować , trzeba dorobić do emerytury . Kondrat ma wachlarz kombinacji . Kapitał zebrany przez role w filmach pomaga w zahaczeniu się o jakiś biznes np w jego przypadku wina . No i pakiecik reklam i dociągniemy do starości bez konieczności fruwania po planach filmowych . Lepiej być koneserem np win niż starzejącą się gwiazdą .

paul_van_dyk_87

Bez przesady, w reklamach występowali/występują też Piotr Fronczewski, Bogusław Linda, Joanna Kurowska, Adam Małysz, Doda, Kuba Wojewódzki, Radek Kotarski i inni znani ludzie. Dlaczego robić im z tego powodu wyrzuty i stwierdzać, że "schodzą na psy"? Skąd możesz wiedzieć, czy gdyby nie zaproponowali ci 100 tys. zł za udział w reklamie + jakiś procent udziałów z zysków, to sam byś nie przyjął angażu? Kasa piechotą nie chodzi.

paul_van_dyk_87

Zazdrość przez was przemawia ,polskie kino bez Konrada było by uboższe o 80% ,TO CO TERAZ ROBI TO NIE WASZA BROCHA PRAWDA JEST TAKA ŻE TO JEDEN Z NAJLEPSZYCH JAK NIE NAJLEPSZY POLSKI AKTOR
, A ZAKLĘTE REWIRY TO KLASYKA.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones