Maria Shriver

Maria Owings Shriver

6,7
27 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Maria Shriver

Może i Arnold miał skok w bok, ale powinna mu wybaczyć, w końcu wystąpił w tylu klasykach kina akcji ;)

Axel

Rozumiem, że ty też byś swojej kobiecie wybaczył, bo np. codziennie przez wiele lat chodziła do pracy?

LeoMessi86

Ale Arnold jest wyjątkowy - zobacz ile genialnych filmów nagrał ;)

Axel

Po prostu takim ludziom jak Arni wybacza się więcej xD.

pl_szajba

Nie rozumiem dlaczego uważasz, ze ktoś zasługuje na więcej wyrozumiałości tylko dlatego, ze jest znanym aktorem... Jasne, ze mogłaby mu wybaczyć, np dlatego ze jest dobrym ojcem, dlatego ze żałuje, dlatego ze był kochającym męzem itp. Ale nie dlatego, ze jest gwiazdą Hollywood. Anyway, kibicuję żeby się zeszli. Chociaż Shriver nie lubię.

Szarobure

Ponad półtora roku... Nawet nie pamiętałem, że napisałem kiedyś taki komentarz xD. Rzuciłem sobie takim sloganem po prostu, ale poważnie mówiąc - masz rację.

pl_szajba

Czym jest póltora roku wobec wieczności :D. A tak na serio, wlazłam tu przypadkiem, bo akurat w South parku było coś o Marii Shriver i zaczęłam googlować.

LeoMessi86

Przecież on to dla beki piszę a wy się wkurzacie! ;D

Axel

Ale o co chodzi ? co wybaczyc `?

MrsVampire

Zdradę z jakąś tam sprzątaczką.

Axel

maskara . Jestem ciekawa czy Sylvester Stallone zdradza swoja zone hmm . Jak to aktorzy i politycy normalka.

MrsVampire

Nie znasz tej sprawy? Była głośna jakoś w 2011 roku.

Axel

nie nie znam hehe jakos :p

MrsVampire

Ej że nie przesadzajmy ;). Są chlubne wyjątki. Taki np Andy Garcia ma wciąż tę samą żonę od ponad 30. lat, nigdy jej nie zdradził i nawet się nie rozbiera w filmach, bo uważa, ze to nie dla widzów takie widoki, tylko dla żony :D. Hugh Jackman też jak na razie ma jedną żonę od 1996 roku i jakoś sie nie puszcza, a przystojniejszy jest od Arniego. To samo Tony Shalhoub - od 1992 jedna zona i zero kochanek. Sporo jest takich osób, tylko się o nich raczej nie mówi, bo to mało "ciekawe" na pudelkach i takich tam. Prasa na nich po prostu nie zarabia.

Axel

Ale chyba sobie wybaczyli bo są nadal razem jak mi wiadomo , rozwodu nie wzięli. Nie powinni się zdradzac.

MrsVampire

Tyle że ta sprzątaczka zaszła z nim w ciążę ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones