Marieta Żukowska

6,3
7 846 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marieta Żukowska

nie powinna grać w MjM, nie lubię jej.I chyba pozostałe aktorki - Cichopek, Mucha jej nie trawią bo nie jeżdzi z nimi na imprezy promujące serial.

yawal2

no właśnie,popieram,jest sztuczna jak skay.Od siebie dodam,że brzydka jak noc.

yawal2

W M jak miłosć owszem wydaje się być sztuczna, ale żeby zaraz wredna, jest mloda, wydaje mi sie ze jeszcze mało doświadczona i to aktorstwo w sobie powoli będzie odkrywać. Uważasz ze Mucha i Cichopek są odniej o niebo lepsze, nie sąde śa poprostu bardziej doświadczone zato pod względem urody nie mogą sie nawet z Żukowską porównywać...

wysa2

A i jeszcze odwołując sie do jednego z powyższych komentarzy "Uważam że Mucha i Cichopek są odniej o niebo lepsze, nie sąde śa poprostu bardziej doświadczone " Cichopek doświadczona że niby aktorsko HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA

yawal2

To że nie promuje takiej tandetnej szmiry to akurat dobrze nawet bardzo a jeśli chodzi o jej zdolności aktorskie to wolę ją ocenić po jednym odcinku w Pitbullu gdzie notabene pokazała że grać potrafi a nie po takim gównie jak m jak mostowiaki : ) : )

garyoldman_2

cichopek to nawet nie jest aktorka



kickyourdaddy

A ja dzisiaj miałam przyjemność oglądać ją w teatrze Jaracza w łodzi i świetnie zagrała nie ma co porównywać jej do Cichopek która o aktorskie gówno wie ,ani nie skończyła szkoły a ni się nie nadaje na aktorkę powiedzmy sobie szczerze;/

yawal2

Polecam przejść się do teatru na sztukę Habitat. Dla mnie osobiście jej gra jest rewelacyjna. Niesamowicie ekspresyjna. Ciekawe czy Mucha albo Cichopek podołały by roli teatralnej.

yawal2

mucha może, ta druga.. śmiech na sali :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones