Marieta Żukowska

6,3
7 846 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marieta Żukowska

ona jest strasznie brzydka!! ale aktorka z niej niezła 6/10

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
darusiaa2000

No ty na pewno piękna jesteś.

darusiaa2000

Wygląd to kwestia gustu, ale aktorka z niej strasznie marna

amary

Nie wiem jakie aktorki polskie uważasz za dobre ale taka niska ocena Marietty to chyba spowodowana jest Twoją niską samooceną.

carmen8_fw

Moja samoocena nie ma nic do rzeczy w tym co napisałam, nie oceniłam jej wyglądu jak widać powyżej, tylko ''talent aktorski'' ,a jeżeli potrzebujesz dobrej polskiej aktorki to niestety nie żyjąca już Krystyna Feldman / przestań atakować ludzi tylko dlatego ze wyrażają swoja opinię

amary

To nie atak , wyraziłem tylko swoją opinię.
Dając za przykład Krystynę Feldman to trochę nie na miejscu. To tak jak bym chciał porównać Michała Wiśniewskiego do Mieczysława Fogga. Pozdrawiam.

carmen8_fw

Oczywiście że atak jeżeli nawiązujesz do mojej osoby, zresztą nie tylko do mnie (post niżej)
''Nie wiem jakie aktorki polskie uważasz za dobre'' nawiązuje do twojej wypowiedzi i nie sadzę żeby podawanie za przykład Krystynę Feldman było nie na miejscu / jednocześnie pisząc ''To tak jak bym chciał porównać Michała Wiśniewskiego do Mieczysława Fogga.'' sam pogrążasz Mariete Żukowska. Pozdrawiam.

darusiaa2000

darusiaa2000 - musisz sama być bardzo brzydka.

darusiaa2000

Strasznie brzydka??!!?? Ja rozumiem, że wygląd to kwestia gustu ale przecież ta dziewczyna jest kwintesencją typowo słowiańskiej urody w najczystszej postaci !! Oczywiście, że niektórzy faceci wolą brunetki, szatynki lub rude ale chyba żaden zdrowy facet nie nazwałby tej aktorki "brzydką". Widocznie kobiety mają zupełnie inne spojrzenie na kobiecą urodę tylko ich zdanie kobiet w tym wypadku się absolutnie nie liczy.

darusiaa2000

Bredzisz!!!! Ona jest bardzo ładna! Skoro ona jest według ciebie brzydka to ja bardzo chciałabym być taka "brzydka" jak ona!!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones