Mario Casas

Mario Casas Sierra

8,3
10 732 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mario Casas

Wpadłam w " mariocasasomanię " w tej chwili oglądam z nim wszystko jak leci i nie mogę przestać , a zaczęło się niewinnie od b. dobrego zresztą filmu Z 2010 r Tres Metros Sobre El Cielo - Trzy Metry Nad Niebem , potem El Barco - Statek , Paco i jego ludzie głównie sezon 8 ( ale jest tylko dostępny na internecie w wersji hiszpańskiej na antena3.com ) , filmiki na You Tube , reklama mustanga , Po prostu nie dość że piękny ( zniewalające spojrzenie ,uśmiech , sylwetka ) , to bardzo dobra gra aktorska , zupełnie naturalna . Myślę że wielka kariera przed nim , nawet jeśli nie gra w filmach amerykańskich .

Igraszka

Ja nadal jestem w 100% za , a teraz przesyłam link do jego najnowszego dzieła , który otwiera się w Hiszpanii 25 grudnia , jest to film zrealizowany na podstawie powieści <Palmy na śniegu > zwiastun jest rewelacyjny - oto on https://www.youtube.com/watch?v=Xe6M0SHDYp4

aga_188

O ku*wa... oplułam się ! Oglądamy z koleżanką Trzy metry nad niebem i to samo powiedziałysmy ...że googlujemy wszystkie filmy z nim ;)

aga_188

Nie tylko ty xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones