Mario Casas

Mario Casas Sierra

8,3
10 725 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mario Casas

to nie wydaje wam się to dziwne ? jakoś to śmiesznie dla mnie wygląda ;p

paulina1g5

Mi wcale. Może po prostu nie jesteś przyzwyczajona do filmów gdzie mężczyzna płacze?...

Lenkaaa_93

jestem . ale on to robi tak śmiesznie ;p

paulina1g5

Moim nie ;p

paulina1g5

Mi się to wydaje jak najbardziej normalne :)

paulina1g5

ty wg wyglądasz dziwnie i nikt się nie czepia,więc w czym problem ? :)

PatrzAleNieZjadaj_

o ja jebie w szkole też jesteś taka mądra ? bo tu nie zabłysłaś :)

paulina1g555

taa?nie chodziło mi o to,żeby zabłysnąć -.-

PatrzAleNieZjadaj_

nawet jak jesteś zakochaną fanką , musisz czasami zrozumieć że Mario dla niektórych nie jest idealny ;c

paulina1g555

olej to, niektórzy nie zrozumieją ; D

paulina1g555

nie jestem zakochaną fanką,ale co jest dziwnego w tym jak on płacze,lecz się.

PatrzAleNieZjadaj_

Jego zrąbany wyraz twarzy ,płacze jak ciota ;D

paulina1g555

czyli jak ty ? ;))

PatrzAleNieZjadaj_

mmm pewnie jesteś jedną z lepszych uczennic w szkole co ? taka mądra jesteś :D

paulina1g555

no pewnie.

PatrzAleNieZjadaj_

Hahaha, nie ma to jak wjazd na aparycję. Jakie te dzieciuchy się robią prostackie :D

nieobecna1

Skoncz,bo nudzisz...

PatrzAleNieZjadaj_

Kogo? może ciebie. Gdyby mnie to jeszcze interesowało <3

nieobecna1

Dobrze,ze cie nie interesuje :)) Tylko jeszcze brakuje ,zebys sie ogarnela z lekka i nie wpieprzala...

PatrzAleNieZjadaj_

Kto tu powinien sięogarnąć, zobacz jaki poziom reprezentujesz tu swoją osobą, ochłoń.

paulina1g5

No kazdy płacze inaczej, nie wiem jak mozna płakac śmiesznie lub nieśmiesznie. Taki ma wyraz twarzy i cóż zrobić, raczej nikt nie patrzy na to jaka mine robi gdy płacze, choc on to robił tylko w filmie.

monia198923

Zenada ... ,,Placze jak ciota,, Hahha no jakaz pani znawczyni, moze zacznij dawac lekcje ladnego plakania co ? xD xD No naprawde te gimnajzalistki nie maja sie juz co wymyslac ;P ;P A tak nawiasem mowiac to wyszlo mu to wlasnie swietnie, bardzo naturalnie i wiarygodnie, swietnie zagrana scena !

Capricorn87

No i poziom wrazliwosci u tej pani chyba zerowy, powolny rozwoj emocjonalny hmmm... to faktycznie mozna leczyc ale nie zawsze sie udaje ;) W kazdym razie zycze powodzenia, moze szkolna pani psycholog cos w tej kwestii poradzi ;)

Capricorn87

To nie ja napisałam ze placze jak ciota tylko Paulina powyzej. Tez uwazam ze jakby to nie wygladalo to jego placz wyszedl bardzo naturalnie. Dziwnie zeby ktos jeszcze zastanawial sie jak wyglada jak placze to by bylo dopiero smieszne:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones