Marion Cotillard

7,9
33 294 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marion Cotillard

Zasluguje Ona na ogromny szacunek poniewaz jezyk polski jest choler...nie trudnym jezykiem a
jeszcze trudniejszym w wymowie a do filmu 'IMIGRANTKA' nauczyla sie bardzo dobrze. Smiesza
mnie debilne teksty HEJTEROW ze jezyk polski w jej wykonaniu byl bardzo slaby. Zrobila kawal
dobrej roboty mowiac po Polsku.

punisher822_filmweb

Całkowicie się zgadzam. To tak jakby Polakowi kazać nauczyć się francuskiego. Mam do Marion ogromny szacunek i wierzę, że na jej konto powędruje jeszcze wiele nagród.

Indy_6

Naprawde swietnie sie nauczyla tego trudnego jezyka a jakos super duzo czasu nie miala.Jeszcze ci cos napisze o niej... Zrobilo cos fenomenalnego bo zagrala PROSTYTUTKE ktora ani razu nie pokazala tylka lub piersi. Jest to trudna sztuka co dowodzi jej ogromnego talentu i ze ten OSCAR pare lat temu byl jak najbardziej zasluzony a nie wcisniety na sile jak tej lasce o drewnianym aktorstwie JENIFER LAWRENCE.

punisher822_filmweb

Jenifer Lawrance to naprawdę bajka nie pasująca go Hollywood. Nie rozumiem jej fenomenu, ani jej talentu. Rola w Pozytywnym Poradniku była średnia, a za rolę w American Hustle w ogóle nie powinna dostać nominacji, Wydaje mi się, że cała ta nagonka jest tylko po to, bo ludzie ją lubią. Dzisiaj talenty są pomijane, a celebryci branie za gwiazdy.

punisher822_filmweb

Na czym opierasz swoja teze, ze JL jest drewniana aktorka, bo tak sie akurat sklada, ze jest naprawdę dobra.

killafornia

Widzisz, jak chcesz to potrafisz. Po ostatnim łomocie, zastanowisz się dwa razy nim zaczniesz obrzucać kogoś obelgami.

Indy_6

francuski jest duzo latwiejszy od polskiego

killafornia

nauczyć się języka to jedno, wypracować akcent to całkiem co innego.

Indy_6

"nauczyć się języka to jedno, wypracować akcent to całkiem co innego."

No właśnie. Ona nie nauczyła się języka polskiego, tylko określonego tekstu ze scenariusza,

To może zrobić prawie każdy średnio pojętny człowiek. Akcent też można wypracować.

marcin261287

To akurat nie takie łatwe, mieszkam w Niemczech i nie raz koledzy pytali mnie o różne słowa po polsku, chcieli coś powiedzieć. O ile proste słowa łatwo wypowiadali to o zdaniu można zapomnieć nawet jak im pisałem a w polskim czyta się tam samo jak pisze więc to nie aż taki problem. Uwierz mi Polski to jeden z najtrudniejszych języków świata a ona swoje kwestie wypowiadała bardzo płynnie szacunek za to.

killafornia

Zwłaszcza jeśli chodzi o ortografię ,prawda kallafiorze ?

killafornia

Racja, ty do tej pory nie nauczyłeś się prawidłowo posługiwać językiem polskim, chyba że za poprawną polszczyznę można uznać notoryczne posługiwanie się "sarkazmem i ironią" w twoim wydaniu, czyli zwrotami "pedał", "ciota", "szmata", "k.urwa", "ch.ujoliz" itd. w różnych kombinacjach. Nie pozdrawiam, Murzynku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones