Mariusz CzajkaI

6,7
1 459 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mariusz Czajka

Najpierw krytykował Rodowicz, że narzeka na swoje finanse bo jej tarcza nie wystarcza (krytyka słuszna) a później wyciągnął rękę do fanów po kasę na pogrzeb matki. Trzeba być nieźle oderwanym od realiów. Co ma zrobić np. młoda matka, która traci męża i zostaje z dwójką dzieci? Robi pogrzeb na jaki ją stać. A tu celebryta grający po serialach wyciąga łapę jak żebrak. Naprawdę żenujący.

HamiIkar

Teraz płacze że na urlopie, przepłacił za rybę. Pewnie sugeruje żeby zorganizować znowu jakąś zrzutkę, i zwrócić mu tę kaskę. ;-)

HamiIkar

https://www.se.pl/wiadomosci/gwiazdy/prosil-o-pieniadze-na-pogrzeb-matki-teraz-m ariusza-czajke-stac-na-wakacje-aa-gQRH-4HEZ-tTed.html

Chlor_3

Mogę jedynie dodać, że dla mnie tamta młoda matka to nie była figura retoryczna tylko autentyczna osoba, którą znałem. Pomogła jej rodzina, przyjaciele a także osoby obce (jak np. sąsiedzi). Jakoś wiąże koniec z końcem choć zapewne łatwo jej nie jest. To, że ten błazen ma czelność żebrać u zwykłych ludzi wystawia ocenę całemu jego środowisku.

HamiIkar

Koleś okazał się żałosnym pajacem. Najpierw prosił o kasę na pogrzeb i walnął pomnik. Później o remont domu. Teraz narzeka, że ma 700 tysięcy długu w banku, więc szykuje się kolejna zrzutka. Komedia :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones