Mariusz Zaniewski

6,7
1 948 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mariusz Zaniewski

Obleśny gościu! Najbrzydszy aktor w brzyduli

rafin2003

taka jego rola

rafin2003

No niezbyt pozytywna ta jego rola, ale i najpiękniejszy, to tez On nie jest ;D

ladygray

Według mnie jest bardzo przystojny i męski.

ladygray

Jak dla mnie to Mariusz jest bardzo przystojny. Jest męski i seksowny, a nie tak wypindrzony jak Filip Bobek, który pomyka korytarzami firmy "Febo&Dobrzański" z błyszczykiem na ustach =='.....

Suumi

Choć serialu nie oglądam, bo mnie wynudził, widziałam sporo odcinków, i lepiej niż Ty bym tego nie ujęła... pozdrawiam (;

Dla mnie postać Alex'a i 'Pshemko' ratują ten serial. q;

rafin2003

Najseksowniejszy polski aktor, ale przecież może Ci się nie podobać, każdy ma inny gust, mnie osobiście on bardzo pociąga, jest taki intrygujący..

Aleksowa

Najseksowniejszy polski aktor, ale przecież może Ci się nie podobać, każdy ma inny gust, mnie osobiście on bardzo pociąga, jest taki intrygujący..



zgadzam się

ala97

HOT HOT HOT
najciekawsza postać w tym serialu

rafin2003

Nie zgadzam się, że jest obleśny. Przystojny jest, to fakt, a jego rola Aleksa to po prostu taka rola. Widocznie scenarzystom spodobało się to, że ma takie a nie inne warunki fizyczne żeby zagrać czarny charakter, i tak już zostało. A poza tym jest o 180 0 inny niż jego postać (np. łatwo zgodził się na wspólne zdjęcie).

A najbardziej obleśny w "BrzydUli" był jego serialowy przydupas Adam. To dopiero oblecha !!!

rafin2003

Bardzo przystojny ale w Brzyduli miał kiepską fryzurę. Nie pasują mu takie przylizane włosy w krótkich mu lepiej.

rafin2003

wlasnie fajny :) w ogole to serialowy Adam to oblech,a nie Aleks ;)

rafin2003

Najbardziej obleśny dla mnie jest serialowy Maciek, zaraz za nim Adam.
A najprzystojniejszy jest właśnie Alex i może Sebastian (tylko niski). Co do Marka to taka jakaś pierdoła z niego...

chromczan_fw

Facet mi się nie podoba, ale w "Brzyduli" zagrał przegenialnie! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones