Mark Dacascos

Mark Alan Dacascos

7,3
3 992 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mark Dacascos

Nie rozumiem jak można omijać tego aktora. Krew indiańska nie ma w obsadzie kogoś takiego... Są Biali, Czarni, Żółci itp :)...
Uwielbiałem filmy z jego udziałem w latach dziecięcych... Jest Aktorem, który kiedyś kopał na równi dobrze a nawet lepiej niż sławniejsi
jego koledzy. Teraz już upadł filmowo więc pasowało by go odrodzić :)

Jego ojciec ma w swoich żyłach krew filipińsko-hiszpańsko-chińską, zaś jego matka jest pół-Irlandką, pół-Japonką.
Tak przynajmniej jest tutaj w opisie wiec daleko mu do Indianina.

użytkownik usunięty
Dude_

Ahhhh szkoda a pasowało mi wszystko pod indianina :)..... Sorki za niedopatrzenie

Ale trzeba przyznać, że mógłby udawać Indianina ;p Ujrzawszy go w "Braterstwo wilków" pomyślałam, ze musi pochodzić z jakiegoś plemienia z Ameryki Południowej... Chociaż Indianie dość często podobni są do Hindusów - mój przełożony pochodzi z Indii a byłam pewna, że z Ameryki Płd.

Bo trochę "indiański" jest:)

Znalazło by się jeszcze pewnie wielu, którzy by pasowali do Niezniszczalnych, ale niestety ostatnio w trójce reżyser upatrzył sobie jakichś bezpłciowych żółtodziobów... Mi się Mark podobał najbardziej w filmie Drive, ta lekkość ruchów i komediowy dryg :)

użytkownik usunięty
Marieka

Potwierdzam i Braterstwo Wilkow jako Mani tez extra lub jako samuraj

No i właśnie mi też by pasował jako taki Indianin w Niezniszczalnych, że powiedzmy grupa bohaterów w związku z jakąś misją przedziera się przez jakąś dżunglę i tam spotykają Marka, który dołącza do nich jako tropiciel, przeprowadza ich bezpiecznie przez dżunglę i pomaga w rozprawieniu się z jakimś tam wrogiem... Jeszcze Dudikoffa mogliby wrzucić do Niezniszczalnych.

użytkownik usunięty
Marieka

Dudikof u Mnie mal tak ze w swojej swietlnosci mnie nie przekonywal ale po latach jak wracalem do filmow kina kopanego okazywalo sie ze ma wiele fajnych i niezle wykonanych filmow, ktore po latach prezentuja sie o wiele lepiej niz moje kopaniny z innymi tuzami

Marieka

Dokładnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones