Mark David Chapman

powrót do forum osoby Mark David Chapman

Szkoda, że nie odstrzelił jeszcze kilku czerwonych przed tym jak złożył broń, ale i tak za wyeliminowanie spadkobiercy Goebbelsa należy mu się miejsce w historii :D.

goodfiles26

spadkobiercy Goebbelsa ??????

goodfiles26

Najpierw wyzywasz Lennona od czerwonych, ale potem twierdzisz, że był spadkobiercą nazisty. Mam jednak nadzieję, że to tylko marna prowokacja w przeciwnym razie: CHRZAŃ SIĘ, MAŁPOLUDZIE!

Ted34

Narodowi socjaliści to nie byli czerwoni? Hmm, to jacy byli - różowi?

goodfiles26

Nie rozumiesz? Wyjaśnię inaczej:
Socjalizm i Nazizm to dwie różne ideologie. One się nawzajem wykluczają. I nie można być jednocześnie tym i tym. I w ogóle to się pan gówno znasz, ponieważ socjalizm w założeniach jest świetną ideologią, a że tacy debile jak Stalin i Lenin wykorzystywali to dla swoich celów to inna sprawa. Ja również jestem socjalistą, podziwiam Lennona i jestem z tego dumny.

goodfiles26

A czerwoni to byli komuniści

Ted34

Ja również jestem socjalistą. Podziwiam Wojciecha Jaruzelskiego i użytkownika Ted34 za jego mądre posty na forum.

goodfiles26

Wojciech Jaruzelski nie był socjalistą. Był potworem i tacy debile jak ty, sądzą, że socjalizm to całe zło tego świata. Z kolei pan goodfiles26 jest prawdziwym, prawicowym katolikiem, który co niedziela chodzi do kościoła i sądzi, że zostanie zbawiony?
ps. Przypominam, że od wyzywania socjalistów zaczynał Breivik.

Ted34

Ja również uważam, że socjalizm jest świetną ideologią, która na wszystkich zbawi.

P.S. Jestem murzynem o arabskich korzeniach.

goodfiles26

Jesteś zwykłym baranem i kończę tę dyskusję, bo jak zacznę się kłócić z debilem ludzie nie zauważą różnicy.

Ted34

Ale się nadyskutowałeś, ho, ho! A międzynarodówka odśpiewana? Założę się, że zaczynasz dzień od lektury "Dzieł wybranych" przyswajanych na klopie. Kogo wolisz, Marksa czy Engelsa? Bo ja, Stalin i Lenin to debile - to już wiemy. Ale Ci dwaj pierwsi to już chyba nie?

"ponieważ socjalizm w założeniach jest świetną ideologią"...

heheh, powiem szczerze, że liczę na więcej twoich złotych myśli :).

użytkownik usunięty
goodfiles26

Żałuj za grzechy i idź do spowiedzi.

użytkownik usunięty
goodfiles26

Goebbels był skrajnie prawicowy, dokształć się.

Od kiedy to narodowy SOCJALISTA jest prawicowy, gimbazo?

użytkownik usunięty
goodfiles26

Akurat wyskakujesz z bredniami rozpowszechnianymi przez niejakiego Korwina, idola gimbazy, które to brednie tylko do niedouczonych gimnazjalistów trafiają, a czasem nawet do starszych osób, wtedy to już jest przerażające.
Od zawsze, od początku decydujującym kryterium był światopogląd.

Przerażający to jest twój debililizm ( ͡° ͜ʖ ͡°)

użytkownik usunięty
goodfiles26

Nie musisz się podpisywać, wykopku :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones