Mark HarmonI

Thomas Mark Harmon

7,9
1 829 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mark Harmon

Mało jest facetów na świecie, którzy im są starsi, tym przystojniejsi:)
Taki właśnie jest Mark - oprócz tego, że świetnie gra, to wygląda jak bóg seksu. Szkoda, że większość produkcji z jego udziałem to mało popularne filmy. Jest aktorem, którego podziwiam już od dłuższego czasu. Najbardziej lubię go w "Agentach NCIS" - idealnie wykreował postać agenta L.J. Gibbsa, a w większości innych filmów podobał mi się prawie tak samo bardzo. Myślę, że zasługuje na miejsce w pierwszej setce, szkoda tylko, że tak mało ludzi go kojarzy, mimo iż to naprawdę znany aktor, a jego filmografia jest długa po samo niebo:)

alissa

Wyglada jak kto ? Bez przesady - nie jestem kobieta i nie gustuje w mezczyznach ale ten facet jest po prostu przecietny.

gsitune

Nie jest wcale taki przeciętny, ale nie ma sensu opowiadać jaki on jest dla kogo, bo ile ludzi tyle opinii :)
A rację przyznaję, że im starszy, tym seksowniejszy.

alissa

nawet dla mnie faceta Mark jest niezwykle przystoinym mężczyzną (odrazu uprzedzam NIE jestem gejem !!!) - i genialnym aktorem !!!

alissa

Świetna rola w NCIS ( jego charakter i sposób działania) - dzięki tej roli tak naprawdę go zauważyłam. Jest przystojny i ma świetny uśmiech ;D Więcej takich aktorów!!

alissa

Kocham go z filmu o Tedzie Bundym. :) Piękny facet, potwierdzam, myślę że w typie T. Daltona. ajk! :) aaaa....

użytkownik usunięty
Efca

Zgadzam się z komentarzami powyżej. Mark jak wino im starszy tym lepszy :) na dodatek bardzo dobry aktor.

Zgadzam sie jest bardzo przystojny.

Efca

A który z jego filmów jest o Tedzie Bundy'm?

alissa

ujmę to tak, nie jest klasycznym przystojniakiem, ale ma w sobie to magicznie "coś", co sprawia, że widząc go na ekranie miękną mi nogi a serducho szybciej bije

Raven_86

oj tak...:) i ten uśmiech

katarzynaher

a te klepnięcia w głowę, gdy Tony coś palnie... Chciałoby się być na jego miejscu...

alissa

facet ma "coś" w sobie - mimo wieku, jako Gibbs jest bezbłędny!!!
a ten jego uśmiech - może to tylko moje wrażenie - ale ma coś w sobie z Harrisona Forda (który też pociąga mimo upływu lat)

alissa

Zgadzam się w 100% jest zajebisty seksowny cudny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones